شنبه، ۱۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۳۷

به گزارش خبرنگار مهر، هفته نهم از دور برگشت مسابقات ليگ برتر هندبال مردان باشگاه‌هاي كشور در حالي به انجام رسيد كه طی…

به گزارش خبرنگار مهر، هفته نهم از دور برگشت مسابقات ليگ برتر هندبال مردان باشگاه‌هاي كشور در حالي به انجام رسيد كه طی آن ديدار صباي قم با نیک اندیش شهرداری اصفهان یکی از بازی های حساسی بود که در اصفهان به انجام رسيد و دو تيم امتيازها را تقسيم كردند.

این بازی فرصتی دوباره برای تلاش هندبالیست‌های صبای قم به منظور جدایی از قعر جدول رده بندی و پایان دادن به ناکامی های فصل جاری لیگ برتر هندبال بود و شاگردان ناصر فلسفی در صبای قم توانستند تیم نیک اندیش شهرداری اصفهان را با تساوي متوقف كرده و از ميهماني اين تيم يك امتياز بگيرند.

تیم‌های نیک اندیش شهرداری اصفهان و صبای قم در نهمین هفته از نيم فصل دوم مسابقات لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور در اصفهان به مصاف يكديگر رفتند و با اين تساوي در پايان هفته بیستم، در جدول تیم نیک اندیش شهرداری اصفهان با کسب 17 امتیاز در رده پنجم لیگ برتر باقي ماند اما تيم هندبال صبای قم با يك امتیاز اين بازي 6 امتيازي شد و بدين ترتيب جایگاه خود در مکان نهم جدول را حفظ کرد.

دیدارهای هفته نهم از دور برگشت فصل جاری رقابت‌های لیگ دسته برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور در حالي برگزار شد كه طی آن تیم‌های لیگ برتری در 4 بازی حساس این هفته را پشت سر گذاشتند و صبای قم که هفته قبل به ثامن الحجج مشهد باخته بود اين بار دومین تساوي فصل را تجربه کرد و مقابل حريف خود نیک اندیش شهرداری اصفهان به تساوي 31 بر 31 بسنده كرد.

در لیگ برتر هندبال مردان باشگاه های کشور هم اکنون ثامن الحجج سبزوار با 32 امتیاز صدرنشین است، سنگ آهن بافق یزد با کسب 26 امتیاز در رده دوم جای دارد و تیم ثامن الحجج مشهد مقدس با کسب 23 امتياز در مكان سوم جاي دارد.

در جدول رده بندي ليگ برتر هندبال تيم‌هاي صنعت مس كرمان، نیک اندیش شهرداری اصفهان، هپكو اراك، نفت و گاز گچساران، نيروي زميني تهران، صباي قم  و كاسپين قزوين در مكان‌هاي چهارم تا دهم اين دوره از رقابت‌ها تا پايان هفته بیستم ايستاده‌اند.

شاگردان ناصر فلسفی در تیم هندبال صبای قم در هفته بیستم و یکم این رقابت ها پنجشنبه آینده میزبان تیم هندبال هپکو اراک خواهند بود و در هفته بیست و دوم و پایانی مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در میهمانی تیم ثامن الحجج سبزوار حضور می یابند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.