پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۰۱:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر، قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ دسته اول امید کشور برگزار شد و تیم صبای قم 5 حریف خود را…

به گزارش خبرنگار مهر، قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ دسته اول امید کشور برگزار شد و تیم صبای قم 5 حریف خود را در مرحله گروهی این مسابقات شناخت.

در این مسابقات که با شرکت 25 تیم هایی از سراسر کشور و به شیوه دوره ای برگزار می شود تیم حاضر ، پس از انجام مسابقات خود به صورت رفت و برگشت در صورت قرار گرفتن در رتبه های اول و دوم جدول به مرحله دوم صعود می کنند.

صبای قم در این مسابقات با تیم های فولاد یزد ، برق شیراز ، پتوی لاله اصفهان، قشقایی شیراز و صنایع گیتی پسند اصفهان همگروه شده است.

این در حالی است که صبا فصل گذشته با هیچ یک از این تیم ها همگروه نبود و در دور گروهی به دیدار تیم هایی چون ابومسلم مشهد، نوژن نوشهر، شهید آسیابی کلاله و پرسپولیس قائم شهر رفت.

شاخص تیم تحت هدایت حسین گنجیان این است که تعداد زیادی از بازیکنان فصل گذشته صبای قم در این فصل بار دیگر می توانند برای صبا به میدان بروند و شاکله اصلی صبا را بازیکنان بومی تشکیل می دهند گرچه گنجیان انتظار حضور پررنگ تری از بازیکنان بومی داشته است.

از جمع بازیکنان تیم امید صبای قم، تعدادی از بازیکنان بومی هستند و به همراه بازیکنان بومی صبا که البته یکی دو نفر از نفرات خود را از دست داده اند به دنبال جواز صعود به مرحله بالاتر هستند و این در حالی است که صبا فصل گذشته از مرحله گروهی صعود کرد اما در دور دوم به توفیقی دست نیافت.

تعدادی از بازیکنان تیم امید صبای قم نیز از بازیکنان فصل گذشته تیم جوانان صبا هستند چنان که حسین نوع خواه مهاجم گلزن فصل گذشته صبا نیز امسال در تیم امید صبای قم بازی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.