جمعه، ۰۲ آبان ۹۳ - ۰۱:۴۵

به گزارش خبرنگار مهر، قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ دسته اول جوانان کشور غروب پنج‌شنبه به انجام رسید و تیم صبای قم 4…

به گزارش خبرنگار مهر، قرعه کشی مسابقات فوتبال لیگ دسته اول جوانان کشور غروب پنج‌شنبه به انجام رسید و تیم صبای قم 4 حریف خود را در مرحله گروهی این مسابقات شناخت.

در این مسابقات که با شرکت 25 تیم در قالب 5 گروه 5 تیمی برگزار می‌شود تیم حاضر، پس از انجام مسابقات خود به صورت رفت و برگشت در صورت قرار گرفتن در رتبه‌های اول و دوم جدول به مرحله دوم صعود می‌کنند.

صبای قم در گروه یک این مسابقات با تیم‌های پاس همدان، خورشید قروه، پارس خلیج خودروی تهران و آب منطقه‌ای کرمانشاه همگروه شده است و این در حالی است که صبا فصل گذشته نیز با این تیم‌ها همگروه بود و فصل را با دیدار خانگی برابر پاس همدان آغاز کرد که آن مسابقه به شکست صبای قم انجامید.

این تیم نسبت به فصل گذشته با تغییراتی اساسی در کادر فنی و بازیکنان روبرو شده چنان که تنها 5 بازیکن از بازیکنان فصل گذشته این تیم در ترکیب صبای 93 حضور دارند و کادر فنی این تیم نیز به طور کلی تغییر کرده است.

از جمع 24 نفره بازیکنان تیم جوانان صبای قم، 8 بازیکن غیر بومی هستند که این تعداد نسبت به فصل گذشته به شکل چشمگیری کاهش پیدا کرده که این امر نشان دهنده اجرای سیاست‌های باشگاه صبا در قبال بومی گرایی در تیم‌های پایه و البته افزایش علاقه تیم‌های فوتبال قم به همکاری با باشگاه صبا در زمینه در اختیار قرار دادن بازیکنان قمی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *