دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۹:۱۰

به گزارش خبرنگار مهر، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال صبای قم و گسترش فولاد تبریز که غروب…

به گزارش خبرنگار مهر، ساکت الهامی در نشست خبری پیش از دیدار تیم های فوتبال صبای قم و گسترش فولاد تبریز که غروب دوشنبه در دفتر باشگاه صبا برگزار شد اظهار کرد: پس از تعطیلی لیگ برتر تیم ها در شرایط خاصی قرار گرفته اند که کار را برای همه تیم ها سخت کرده و حریف ما در بازی فردا هم حریف سرسختی است که در شرایط آمادگی خوبی هم قرار دارد.

وی گفت: با توجه به نزدیکی افکار کمالوند و مرفاوی، بازی صبا و گسترش فولاد بازی زیبایی خواهد شد و صبا هم به دنبال پیروزی است و فرصت خیلی خوبی برای کسب یک پیروزی دیگر و رسیدن به جمع تیم های بالاتر در اختیار دارد که نباید آن را از دست بدهد.

مربی تیم فوتبال صبای قم افزود: یکی از مشکلات این روزهای صبا آسیب دیدگی بازیکنان این تیم است و در حال حاضر احمد حسن زاده ، سید احمد مهدی زاده ، آمبونو آچیله، ایوب کلانتری و هادی شکوری آسیب دیده اند که امیدواریم یکی دو بازیکن از این جمع را به بازی فردا برسانیم.

الهامی بیان کرد: مصدومیت نفرات اصلی نگران نیستیم زیرا بازیکنان جوانان صبا، نفراتی با انگیزه و از نظر کیفی در سطح بالایی هستندو می توانیم از بازیکنانی چون محسن کرمی، حمید کاظمی، قاسم گرامی و میلاد آبادی در آینده استفاده کنیم و به این بازیکنان هم فرصت داده می شود.

وی درباره حذف صبا از جام حذفی بیان کرد: ما با تمام توان برابر شهرداری اردبیل قرار گرفتیم اما قرعه ما سخت ترین قرعه در میان تیم های لیگ برتری بود و در حالی با شهرداری اردبیل بازی کردیم که در ورزشگاه 5 هزار نفری، 7 هزار تماشاگر حضور داشتند و حریف هم تیم بسیار دونده و پرتلاشی بود.

مربی تیم فوتبال صبای قم عنوان کرد: بازیکنان ما در بازی با شهرداری اردبیل خود را از پیش برنده می دانستند و شرایط سخت این بازی را درک نکرده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.