دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۳ - ۰۳:۲۲

پيام صادقيان درباره ماندن يا رفتنش از پرسپوليس اظهار داشت: نيازي نيست به باشگاه بروم و مدير برنامه‌هايم براي تمديد قرارداد قطعاً اقدام…

پيام صادقيان درباره ماندن يا رفتنش از پرسپوليس اظهار داشت: نيازي نيست به باشگاه بروم و مدير برنامه‌هايم براي تمديد قرارداد قطعاً اقدام خواهد کرد.

به نقل از فارس، وي افزود: اما چيزي که معلوم است صد درصد يک‌سال ديگر در خدمت پرسپوليس هستم و تصميم نهايي‌ام را در اين‌باره گرفته‌ام. ديگر بقيه‌اش دست خداست که چه اتفاقي مي‌افتد.

محمد دايي نيز در واکنش به اظهارات قاسم دهنوي که گفته بود محمد دايي گفته اگر مي‌خواهيد از اين تيم جدا شويد مشکلي ندارم، اظهار داشت: قاسم دهنوي به من زنگ زد و گفت علي دايي جواب تلفنم را نمي‌دهد من هم به او گفته‌ام که پيامکي به علي بدهد چون او سرش خيلي شلوغ است و مطمئن باش جوابت را مي‌دهد.

وي افزود: اما ديدم او سريع با ذوب‌آهن قرارداد بسته اين در شرايطي بود که من به او گفتم حداقل سه روز دندان روي جگر بگذار و من نمي‌توانم تصميم بگيرم که تو از تيم بروي يا بماني، همه چيز را بايد با علي هماهنگ کني که ايشان اين کارها را انجام نداده، اصلاً‌ برخي حرف‌هاي او را قبول ندارم و اميدوارم که همه چيز را شفاف بگويد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.