جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۱۱:۳۵

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در یک ماه گذشته برای تعداد ۲۴ نفر از افراد نادم از شرارت در سیستان و بلوچستان، امان‌نامه…

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در یک ماه گذشته برای تعداد ۲۴ نفر از افراد نادم از شرارت در سیستان و بلوچستان، امان‌نامه صادر شده است.

به گزارش تسنیم از زاهدان، علی‌اوسط هاشمی امروز در مراسم گرامی‌داشت هفته قوه قضائیه و تجلیل از مقام شامخ شهدای 7 تیر اظهار کرد: ظرف مدت یک ماه گذشته و در جلسه بررسی پرونده افراد شرور نادم که از کرده خود ابراز پشیمانی کرده‌اند، مورد بررسی قرار گرفت و برای تعداد 24 نفر از آنان امان‌نامه صادر شد.

وی افزود: امروز نگاه توأم با رأفت اسلامی در کشور و منطقه حاکم است و هرگاه افرادی که به هر دلیل از کرده خود ابراز پشیمانی کرده و مایل به بازگشت به آغوش مردم و کشور باشند این شرایط به برکت نظام مقدس فراهم شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: آغوش نظام همواره بر افراد نادم از کرده غلط گذشته آنان باز است و ما در تلاش هستیم تا نگاه مردمان کشور در ایام انقلاب و دفاع مقدس و همچنین نگاه رهبر معظک انقلاب را با روحیه جهادی، یار فردای بهتر و رو به پیشرفت قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.