جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۶

به گزارش ایرنا سیما علویه عصر پنجشنبه در نخستین نشست مشترک فعالان گردشگری شهرستان لارستان بیان کرد: این مهم در جهت ایجاد تسهیلات…

به گزارش ایرنا سیما علویه عصر پنجشنبه در نخستین نشست مشترک فعالان گردشگری شهرستان لارستان بیان کرد: این مهم در جهت ایجاد تسهیلات و رفاه حال گردشگران خارجی صورت گرفته و گردشگران می توانند در بدو ورود به این فرودگاه، تقاضای صدور روادید کرده و از این پس روادید آنها در کمترین زمان به صورت آنلاین صادر می شود.

وی با اشاره به ظرفیت های مناسب فرودگاه لارستان در ورود گردشگران از کشورهای مختلف و پرواز مستقیم العربیه به این فرودگاه افزود: گردشگران خارجی بیش از 25 کشور جهان از طریق این فرودگاه به لارستان و از آنجا به سایر نقاط فارس به ویژه شیراز و دیگر کشور وارد می شوند.

علویه اظهارداشت: در صورت برنامه ریزی مناسب می توان از ظرفیت ورود این تعداد گردشگر در راستای توسعه صنعت گردشگری منطقه و استان بهره مند شد.

وی با اشاره به افتتاح دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در لارستان اضافه کرد: با افتتاح این دفتر تسهیلات لازم جهت حضور گردشگران افزایش پیدا می کند.

علویه ادامه داد: تلاش می کنیم با همفکری فعالان بخش گردشگری راهکارهای مناسبی جهت افزایش جذب گردشگران، خدمات رسانی مناسب تورگردانان و دفاتر، نحوه تعامل و همکاری بین دفاتر- وزارت امور خارجه و فرودگاه و رونق صنعت گردشگری شهرستان دست یابیم.

شهرستان لارستان به مرکزیت لار در 378کیلومتری جنوب شرق شیراز قرار دارد.ک/2

7382/ 667

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.