چهارشنبه، ۰۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۴۴

جانشین انتظامی ایلام از صدور قرار مجرمیت برای 9 نفر از سارقان اموال مردم زلزله‌زده مورموری خبر داد. سرهنگ «حسین سماوتی» در گفت‌وگو…

جانشین انتظامی ایلام از صدور قرار مجرمیت برای 9 نفر از سارقان اموال مردم زلزله‌زده مورموری خبر داد.

سرهنگ «حسین سماوتی» در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث»خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه ایلام، اظهار کرد: از ابتدای وقوع زلزله، تمام گلوگاه‌های ورود و خروج استان برای ورود سارقان دیگر استان‌ها به این مناطق بسته شده و هم‌چنان در کنترل کامل پلیس است.

وی با بیان این‌که از زمان وقوع زلزله تاکنون 14 نفر سارق در حین سرقت اموال مردم زلزله زده و به خصوص بخش مورموری که کانون وقوع زلزله است دستگیر شده‌اند، افزود: 9 نفر از این سارقان با صدور قرار مجرمیت در زندان به سر می‌برند.

سماوتی با اشاره به این‌که متاسفانه بعضی از نیروهای دستگاه اجرایی در حین توزیع چادر و دیگر اقلام امدادی به زلزله زدگان با سارقان همدستی کرده‌اند، تصریح کرد: گشت پیاده انتظامی به صورت شبانه روزی در مناطق زلزله‌زده فعال هستند.

جانشین انتظامی استان با تاکید بر این‌که آرامش امنیتی و انتظامی در مناطق زلزله‌زده حاکم است، خاطرنشان کرد: تا هر وقت که لازم باشد تمام مناطق زلزله‌زده را تحت کنترل ویژه پلیس قرار می‌دهیم و با هرگونه ناامنی، سرقت و اخلال‌گری برخورد می‌کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *