جمعه، ۲۸ شهریور ۹۳ - ۱۱:۰۶

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان از صدور مجوز دانشگاه علمی – کاربردی ورزش و جوانان استان هرمزگان حداکثر تا…

معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان از صدور مجوز دانشگاه علمی – کاربردی ورزش و جوانان استان هرمزگان حداکثر تا 2 ماه آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، احمدی شب گذشته (27شهریور) در نشستی با مجمع خیرین ازدواج و ورزشیار و شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان اقدامات انجام شده در حوزه‌های ورزشی و جوانان را مناسب دانست و عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی و فرهنگی استان، هرمزگان در زمینه ورزشی رو به پیشرفت است.

وی افزود: در بخش جوانان نیز اقدامات خوبی انجام شده اما در کل کشور آن‌گونه که شایسته است به این موضوع توجه نشده و بحث جوانان تحت تأثیر موضوع ورزش قرار گرفته است.

احمدی اظهار کرد: دولت به تنهایی نمی تواند همه بار اشتغالزایی را به دوش بکشد و حضور خیرین و سازمان‌های مردم نهاد در کنار دولت برای رونق اشتغالزایی ضروری است.

در این نشست خیرین ازدواج و ورزشیاران از نبود همکاری بین برخی دستگاه‌ها و سازمان‌های مردم نهاد گلایه کردند که معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان قول رسیدگی به این مشکل را داد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *