شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۷:۵۵

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل گفت: امسال 971 فقره سند مالکیت روستایی و 1415 فقره سند مالکیت دولتی در استان صادر…

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل گفت: امسال 971 فقره سند مالکیت روستایی و 1415 فقره سند مالکیت دولتی در استان صادر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، شهرام دهقانی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان اردبیل امروز در مراسم معارفه رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک نیربا اشاره به اینکه امسال 26 هزار و 190فقره متقاضی صدور سند در سامانه این اداره کل ثبت شده، افزود: از این تعداد 11 هزار و 717 فقره سند مالکیت در مناطق مختلف استان صادر شد.

وی گفت: در سایه فعالیت سامانه ثبت سند مالکیت مردم به اداره ثبت مراجعه نمی‌کنند و با مراجعه به سامانه ثبت مشخصات خود و ملک مورد نظر را به ثبت می‌رساند که این کار موجب تسریع در صدور سند مالکیت در استان شده است.

وی افزود: امسال 971 فقره سند مالکیت روستایی و 1415 فقره سند مالکیت دولتی در استان صادر شد.

وی با اشاره به فعال بودن 15 سامانه الکترونیکی معاملات ملکی در استان، افزود: با راه‌اندازی این سامانه‌ها معاملات ملکی به صورت قانونی انجام و از هر گونه تخلفات نیز جلوگیری می‌شود.

در ادامه اکبر صمدی، فرماندار نیر هم در این مراسم از وجود 120 پلاک دولتی در این شهرستان خبر داد و گفت: نیر به دلیل دارا بودن جاذبه‌های زیبا و مناطق نمونه گردشگری شاهد حضور سرمایه‌گذاران در این بخش است و توسعه سرمایه‌گذاری‌ها حمایت جدی اداره ثبت اسناد و املاک استان را می‌طلبد.

در این مراسم فردین‌مجد به عنوان رئیس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان نیر معرفی شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *