جمعه، ۰۴ مهر ۹۳ - ۰۲:۵۴

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از بهره‎برداری از 42 پروژه آموزشی در استان خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،…

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان از بهره‎برداری از 42 پروژه آموزشی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی لرستان،«حسین اسدی‎پور» در جمع خبرنگاران، افزود: با مدیریت منابع موجود 42 پروژه‌ی آموزشی و پرورشی در قالب 184کلاس درس با زیربنای 25 هزارو 500 مترمربع در استان افتتاح و به بهره‏‌برداری رسید.

وی با بیان اینکه این پروژه‎های آموزشی با اعتباری بالغ بر 220 میلیارد ریال در مناطق روستایی و شهری آماده‌ی بهره‎برداری شد، اظهار کرد: درمهرماه، علاوه‌بر پروژه‎های آموزشی، پرورشی و ورزشی بزرگترین مجتمع آموزشی کشور با زیربنایی بالغ بر 6000 مترمربع در شهرستان خرم‎آباد به بهره‎برداری می‌رسد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس استان لرستان تصریح کرد: 6 ماه نخست سال، هر روز 140 مترمربع فضای آموزشی در استان بهره‎برداری شده است.

اسدی‎پور خاطرنشان کرد: روزانه 1200 میلیون ریال صرف ساخت و ساز فضاهای آموزشی در استان شده است و پروژه‌ی ورزشی دانش‎آموزی بازیربنایی بالغ بر 1000 مترمربع از پروژه‎های آماده‌ی بهره‎برداری این استان است.

وی یادآور شد: امسال، به طور میانگین هر کارمند نوسازی مدارس لرستان دو کلاس درس را آماده بهره‎برداری کرده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *