چهارشنبه، ۱۵ مرداد ۹۳ - ۱۱:۴۷

صعود جهادگران جهاد دانشگاهی اردبیل به مناسب سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی به قله سبلان بمناسبت سی و چهارمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی، جمعی…

صعود جهادگران جهاد دانشگاهی اردبیل به مناسب سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی به قله سبلان بمناسبت سی و چهارمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی، جمعی از جهادگران مرکز و استان اردبیل به قله سبلان صعود می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در اردبیل، «خداداد منافی» سرپرست تیم کوهنوردی جهاد دانشگاهی اردبیل در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا با اعلام این خبر گفت: تیم کوهنوردی این سازمان در راستای برنامه‌های مستمر و ‏مداوم کوهنوردی هم‌زمان با 16 مرداد قله 4811 متری سبلان صعود می‌کند.

وی گفت: «صعود به قله‌ی سبلان، با برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های جهاد دانشگاهی اردبیل متشکل از جهاد دانشگاهی از 32 عضو جهاد دانشگاهی مرکز و استان اردبیل ‏انجام می‌شود.

منافی افزود :‌ جمعی از اعضای جهاد دانشگاهی تهران به همراه اعضای خانواده خود وارد اردبیل شده و قرار است امروز تا ساعت‌های دیگر به سمت منطقه‌ی شاه‌بیل استان اردبیل حرکت کنند تا پنج‌شنبه 16 مردادماه به طرف قله ‏‏4811 متری سبلان حرکت کنند.

وی خاطرنشان کرد:«هدف از صعود، توسعه‌ی ورزش کوهنوردی، یاد گرفتن استواری، گذشت و ایثار و اینکه بدانیم در ‏کوه هرگز کسی برتری، تفوق و اولویتی در شأن و مقام نسبت به دیگران ندارد و تنها میزان برخورداری از اخلاق ‏و منش والای است و افراد موفقیت خود را جدای از موفقیت و سلامت دیگران نمی‌دانند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *