پنجشنبه، ۰۱ آبان ۹۳ - ۱۱:۱۱

فرماندار ابهر گفت: صنایع شهرستان به‌دلیل مشکلات موجود در تامین نقدینگی، تنها با 40 درصد ظرفیت کار می‌کنند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان…

فرماندار ابهر گفت: صنایع شهرستان به‌دلیل مشکلات موجود در تامین نقدینگی، تنها با 40 درصد ظرفیت کار می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه زنجان، ولی الله ایمانی در جریان دیدار نماینده رئیس‌جمهور با مردم ابهر در مسجد جامع این شهر، از شهرستان ابهر به‌عنوان قطب صنعتی استان یاد کرد و گفت: در حال حاضر قریب به 3000 میلیارد تومان سرمایه‎گذاری صنعتی در شهرستان شده است.

وی تاکید کرد: سرمایه‎گذاری در شهرستان در سطح بالایی است اما به‌دلیل مشکلات در تأمین نقدینگی این صنایع در حال حاضر تنها با 40 درصد ظرفیت خود فعالیت می‎کنند و این در حالی است شهرستان ابهر از وجود 8000 نیروی بیکار رنج می‌برد و اشتغال پایدار از مطالبات جدی مردم شهرستان است.

وی، تامین آب را از دیگر مشکلات شهرستان برشمرد و گفت: در 10 سال گذشته 25درصد افت آب داشته‎ایم و این کمبود آب ارتباط مستقیم با مسائل بهداشتی مردم دارد. انتظار داریم دولت در این راستا قدم‎های مثمرثمری بردارد.

این مقام مسئول با اشاره به جمعیت 150 هزار نفری شهرستان ابهر، یادآور شد: 80 درصد جمعیت در مناطق شهری و 20 درصد در مناطق روستایی زندگی می‌کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.