جمعه، ۱۶ خرداد ۹۳ - ۰۷:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد پیش از ظهر جمعه در آئین افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات کنگ‌فو توآ استان…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد پیش از ظهر جمعه در آئین افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات کنگ‌فو توآ استان بوشهر در برازجان اظهار داشت: همه مسئولان همواره قدردان تلاش ها و افتخارآفرینی‌های ورزشکاران هستند.

وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از مدال‌آوران کشور از استان بوشهر هستند، بیان داشت: علی‌رغم مشکلات بسیار زیادی که وجود داشت، شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در زمینه ورزشی در استان بوشهر بوده‌ایم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در برخی از دیگر استان‌ها اعتبارات و حمایت‌های بسیار خوبی توسط صنعت از ورزش صورت می‌گیرد و به هیئت‌های ورزشی بیش از 10 میلیارد ریال پرداخت می‌شود ولی در استان بوشهر حمایتی از ورزش صورت نمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه درک صحیحی از ورزش در بین صنایع وجود ندارد، اضافه کرد: مدیریت استان و شهرستان‌ها باید ارتباط صحیحی بین ورزش و صنعت ایجاد کنند تا شاهد رفع دغدغه‌های ورزشکاران باشیم.

لزوم حمایت صنعت از ورزش استان بوشهر

موسوی نژاد با تاکید بر اینکه نوع رفتار مدیران در قبال ورزش باید ارتقا یابد، بیان داشت: باید اهتمام بیشتری در راستای رسیدگی به مشکلات جوانان و توجه به توانمندی جوانان بوجود آید.

وی با بیان اینکه ورزش سلامت جامعه و اخلاق‌مداری را در پی دارد، تاکید کرد: باید اشتیاق و نشاط در بین همه دستگاه‌ها برای ایجاد تحرک در همه رشته‌های ورزشی ایجاد شود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمادگی و استعداد از ویژگی‌ها و شاخص‌های جوانان و نوجوانان است و این موضوع یک شعار نیست.

وی خاطرنشان ساخت: تمایز بوشهری‌ها با دیگر استان‌ها در همین سخت‌کوشی است و باید با ایجاد فرصت شاهد پیشرفت ورزشی در نقاط مختلف استان باشیم.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.