دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۴

ˈغلام یاسمیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با کمک این وام ها بیش از 800 فرصت شغلی…

ˈغلام یاسمیˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: با کمک این وام ها بیش از 800 فرصت شغلی برای جوانان استان ایجاد شده است.

وی افزود: بیشتر طرح هایی که صندوق مهر امام رضا برای حمایت و ایجاد آنها وام پرداخت کرده شامل کارگاه های قالیبافی، پروژه های حوزه خدمات، کشاورزی، فنی و علمی بوده اند.

وی ادامه داد: این صندوق با هدف حمایت از جوانان جویای کار و به منظور ایجاد اشتغال آنان وام های ویژه ای اختصاص می دهد که با رعایت ضوابط و شرایط قانونی پرداخت می شود.

مدیرعامل صندوق مهر رضا ایلام بیان کرد: با توجه به پایش جدی و مستمر در مراحل مختلف پرداخت تسهیلات تا ایجاد و راه اندازی کسب و کار به ویژه مشاغل خانگی و خود اشتغالی بیش از 90 درصد طرح ها به سرانجام رسیده و اکنون فعال است.

یاسمی گفت: مدیران عامل صندوق مهر امام رضا(ع) در مرکز قول مساعد داده اند که در صورت وصول تسهیلات پرداختی 10 درصد بیش از سهم استان به میزان اعتبارهای ایلام اضافه کنند.

وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری دستگاه های اجرایی متولی و همت والای جوانان جویای کار در راه اندازی مشاغل خانگی و خود اشتغالی وام های این صندوق گره گشای بخشی از مشکلات اشتغال جوانان استان باشد.

نرخ بیکاری جمعیت فعال استان 585 هزار نفری ایلام زیر 14 درصد است. ک/3

7177/565

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.