دوشنبه، ۰۸ خرداد ۹۶ - ۱۱:۳۱
صندوق‌ پست طوفان‌ زده‌ تایوان

قبل از حتما شما نیز از اخبار وقوع طوفان و گردبادهای شدیدی که سه سال پیش کشور تایوان را در نوردید مطلع هستید،…

قبل از حتما شما نیز از اخبار وقوع طوفان و گردبادهای شدیدی که سه سال پیش کشور تایوان را در نوردید مطلع هستید، طوفان موسمی که در این کشور خسارت‌های زیادی به بار آورد و خیلی ها را بی خانمان کرد، اما نکته قابل توجه اینجاست که مردم یکی از شهرهای تایوان با این خرابی‌ها به خوبی کنار آمده‌اند و حتی از آن پول درآورده‌اند!. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

صندوق پست طوفان زده تایوان (۴)

برای توضیح بیشتر در خصوص خلاقیت مردم تایوان در خصوص ایجاد درآمد از خسارات طوفان در کشورشان باید گفت: در این کشور و در میان تمامی خرابه های حاصله از طوفان، دو صندوق پستی که بعد از طوفان شدید در این کشور، آسیب دیده و تغییر شکل داده بودند، تبدیل به سوژه‌ای جالب برای مردم و توریست‌ها شدند. مردم با قرار گرفتن در کنار این صندوق ها شروع به عکس گرفتن با آن کردند. عکس‌های یادگاری با این صندوق‌های خم شده، به سرعت پخش شد و افراد بیشتری خواهان عکس گرفتن با آن شدند. این استقبال تا جایی بود که مردم از دولت خواستند که دست به سروشکل این صندوق‌ها نزند!

صندوق پست طوفان زده تایوان

صندوق پست طوفان زده تایوان

در این میان رئیس اداره پست کشور تایوان نیز در مورد این اتفاق خوشایند در آن سال ها به رسانه گفته بود که این صندوق‌های پست به همین شکل خم شدگی خود باقی خواهند ماند و حتی به یکی از جاذبه‌های توریستی تایوان تبدیل می‌شوند. چونگ‌وا در ادامه هم گفته: «به زودی تابلویی در کنار این صندوق‌ها نصب خواهد شد که توریست‌ها را از چگونگی آسیب دیدگی این صندوق‌های پستی باخبر می‌کند.»

صندوق پست طوفان زده تایوان (۲)

آقای «چونگ‌وا» برای نگهداری بهتر از این صندوق پست ها یادآور شده که باید قبل از این کار، ابتدا باید صندوق‌‌ها را کمی و ترمیم و محکم کرد تا بتوان باز از آن‌ها به عنوان صندوق پستی استفاده کرد. وی گفت شرکت پست آمادگی این را نیز دارد که در صورت تداوم علاقه‌مندی بازدید کنندگان، عکس یادگاری این صندوق های خم شده را نیز به فروش برساند!

[highlight]منبع[/highlight]   bangkokpost

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *