شنبه، ۰۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۲۳

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، ˈعلیرضا مجردˈ در نشستی دوستانه با انجمن ها وتشکل های صنفی بخش حمل و نقل جاده ای…

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، ˈعلیرضا مجردˈ در نشستی دوستانه با انجمن ها وتشکل های صنفی بخش حمل و نقل جاده ای استان اظهار داشت: صنعت حمل و نقل یکی از ارکان توسعه در هرکشور است و هرکشوری برحسب ملیت، جهت وموقعیت جغرافیایی و اقلیمی و به میزان توسعه یافتگی برای آن برنامه ریزی می کنند .

وی افزود: بسیاری ازکشورهای آسیایی تلاش می کنند تا با توجه بیشتر به صنعت حمل و نقل، حرکت و پویایی اقتصاد خود را سریعتر و بیشتر کنند، این در حالی می باشد که صنعت حمل و نقل جاده ای در هرمزگان با وجود اهمیت بسیار در رشد و توسعه منطقه، کمتر از دیگر بخشهای اقتصادی مورد توجه قرار گرفته است.

مجرد تصریح کرد: درپی ابلاغ سیاستهای کلی اص 44 قانون اساسی ، همگان بر این باور بودند تا با خصوصی سازی بخش حمل و نقل ، بسیاری ازمشکلات و معضلات موجود برطرف شود، اما با وجود گذشت چند سال از ابلاغ این سیاستها، اقدامات لازم با شتاب مورد انتظار به معنای واقعی تحقق نیافته است.

وی انجمن و تشکلهای صنفی بخش حمل و نقل جاده ای را تشکل سازمان یافته ای عنوان کرد که با استفاده از توانمندی افراد اصلح و با خلوص نیت و با داشتن تفکر مثبت و تعامل مناسب و با استفاده ازفناوری روز در محیطی آزاد ، خلاق و دمکراتیک برای تمام اعضا در جهت پیشبرد اهداف عالی صنعت حمل و نقل که در نهایت اهداف ملی کشور را تامین می نماید، تلاش می کنند.

مجرد در این نشست از راه اندازی تلفن گویا با شماره ˈ 3351209ˈ و سامانه پیامکی به منظور برقراری ارتباط سازمان حمل و نقل با مردم و تشکل های صنفی خبر داد.ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *