یکشنبه، ۱۴ دی ۹۳ - ۰۶:۰۰

به گزارش میهن پست – معاون ستاد کل نیروهای مسلح، با بیان اینکه نیازی به استقرار ما در مرزهای فلسطین اشغالی نیست، گفت:…

به گزارش میهن پست – معاون ستاد کل نیروهای مسلح، با بیان اینکه نیازی به استقرار ما در مرزهای فلسطین اشغالی نیست، گفت: با توجه به امکاناتی که ما و مجموعه مقاومت داریم، هر خطایی از صهیونیست‌ها سر بزند، اقدام می‌کنیم.

سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار شهید تقوی و در جمع خبرنگاران، در واکنش به برخی ادعاها درباره استقرار نیروهای مسلح ایران در مرزهای فلسطین اشغالی اظهار داشت: برای برخورد با رژیم صهیونیستی نیازی نیست که کار فیزیکی انجام گرفته و از نیروهای نظامی در مرزهای فلسطین استفاده شود؛ زیرا با توجه به امکاناتی که جمهوری اسلامی و مجموعه مقاومت اسلامی در اختیار دارند، چنانچه هر اقدام خطایی توسط صهیونیست‌ها انجام شود، قادر هستیم اقدامات مؤثری را علیه آنان سازماندهی کنیم.

وی همچنین درباره آخرین وضعیت آزادسازی مناطق تحت تصرف داعش در عراق گفت: بدون تردید همه مناطق اشغالی این کشور آزاد خواهد شد که این امر، ابتدا مبتنی بر تفضلات الهی است و سپس بستگی به حضور مردم، دولت عراق و بسیجیان این کشور دارد که همگی تصمیم گرفته‌اند کشورشان را از دست غاصبان نجات دهند و حتما این اتفاق محقق می‌شود.

سردار جزایری در ادامه با اشاره به برگزاری رزمایش محمد رسول‌الله (ص) ارتش در هفته گذشته در جنوب کشور تصریح کرد: خوشبختانه سناریوهایی که در رزمایش در نظر گرفته شده بود، با قوت به انجام رسید و این رزمایش نتایج بسیار خوبی را در پی داشت.

معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح تأکید کرد: امیدواریم اینگونه رزمایش‌ها هرچه بیشتر بر اقتدار و دوام نظام ما بیافزاید.
منبع:mehrnews

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *