چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۳:۵۲

مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل حفاظت ‌محیط‌زیست استان زنجان از درگیری متخلفان با یکی از محیط‌بانان در منطقه حفاظت شده انگوران شهرستان ماه‌نشان خبر داد….

مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل حفاظت ‌محیط‌زیست استان زنجان از درگیری متخلفان با یکی از محیط‌بانان در منطقه حفاظت شده انگوران شهرستان ماه‌نشان خبر داد.

امجد باقری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه زنجان، با بیان این مطلب، اظهارکرد: در پی گشت و کنترل مأموران یگان حفاظت شهرستان ماه‌نشان، سه فرد متخلف در حین شکار کبک در منطقه حفاظت شده انگوران از سوی محیط‌بانان مورد تعقیب و گریز قرار گرفته که در حین دستگیری علاوه بر تمرد از دستور مأمور، محیط‌بان مورد ضرب و شتم متخلفان قرار گرفت.

وی گفت: متخلفان از فرصت استفاده کرده و پس از ضرب و شتم محیط‌بان از محل متواری شدند و هم‌اکنون تحت پیگرد قرار دارند.

مسئول روابط‌عمومی اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست زنجان، افزود: هویت متخلفان مشخص شده و بومی شهرستان ماه‌نشان هستند که با هماهنگی دستگاه قضایی حکم جلب این افراد صادر شده و به زودی دستگیر و اعمال قانون خواهند شد.

باقری گفت: از متخلفان لاشه یک قطعه کبک کشف شد و پرونده در دست بررسی از سوی مقامات قضایی شهرستان ماه‌نشان است.

وی یادآور شد: علی‌رغم توصیه‌های لازم از طریق جراید، خبرگزاری‌ها و معتمدین محلی، برخی از متخلفان به خود اجازه تخلف داده و به صورت غیرمجاز اقدام به شکار کرده و بدتر از آن با مأمور دولت که در حین انجام وظیفه است درگیر شده و مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.