جمعه، ۲۷ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۶

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران کرمان،محمدمهدی زاهدی در جلسه مثلث توسعه اقتصادی شهرستان کرمان با اشاره به اهمیت طرح استاندار کرمان مبنی بر…

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران کرمان،محمدمهدی زاهدی در جلسه مثلث توسعه اقتصادی شهرستان کرمان با اشاره به اهمیت طرح استاندار کرمان مبنی بر تشکیل مثلث توسعه اقتصادی در شهرستانهای استان خاطرنشان کرد: اعضای مجمع نمایندگان استان از طرح استاندار کرمان حمایت می کنند و ما همه ی سعی مان را می کنیم تا با مسئولان استان در همه ی ابعاد همکاری کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی افزود: همه با هم باید به این فکر باشیم که استان را یک گام به جلو هدایت و با عزم جدی تا رسیدن به قله ی موفقیت استان، آن را یاری کنیم.

رییس مجمع نمایندگان استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: سرمایه گذاری در استان باید به گونه ای باشد که اگر سرمایه گذاری از استان یا خارج از استان و یا خارج از کشور به اینجا آمد تا کار کند، توجه ویژه ای به بحث گردشگری کرمان داشته باشد.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به افزایش فعالیت شرکت های دانش بنیان،افزود: باید در همه جای استان این شرکت ها فعالیتی گسترده تر داشته باشند./س

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.