جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۹:۳۸

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل فراهانی ظهر امروز جمعه در افتتاح مرکز تربیت بدنی شهید محمد سبزی دانشگاه پیام نور واحد بناب با…

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل فراهانی ظهر امروز جمعه در افتتاح مرکز تربیت بدنی شهید محمد سبزی دانشگاه پیام نور واحد بناب با بیان اینکه امروزه در بسیاری از خانواده های کشور حداقل یک دانشجوی دانشگاه پیام نور وجود دارد، گفت: استقبال و حضور جوانان در این دانشگاه نشان می دهد که باید مراکز و امکانات گسترش و رشته های کارشناسی ارشد نیز در دانشگاه های پیام نور ایجاد و توسعه یابند.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور 800 هزار فارغ‌التحصیل به جامعه تحویل داده است، گفت: ماموریت‌ اصلی دانشگاه پیام نور تربیت نیروهای متخصص و کاربلد است که باید همه دانشجویان و مدیران این دانشگاه ها به ایجاد و گسترش امکانات آزمایشگاهی و پژوهشی دقت کنند.

فراهانی همچنین با اشاره به اینکه چند طرح ورزشی دیگر دانشگاه پیام نور نیز درکشور به بهره برداری می رسد، گفت: نقش ورزش علاوه بر نشاط و شادابی جامعه در ارتقای فرهنگ کشور است که دانشجویان را می تواند برای ادامه تحصیل یاری کند.

وی همچنین گفت: گسترش علم و دانش یکی دیگر از ماموریت های این دانشگاه است که در همین زمینه دانشگاه پیام نور رتبه ششم را در بین دانشگاه‌ های کشور دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.