دوشنبه، ۲۴ شهریور ۹۳ - ۰۳:۵۸

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: باید جلوی تردد خودروهای فاقد پلاک، پلاک مخدوش و شیشه دودی در شهر گرفته شود و…

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: باید جلوی تردد خودروهای فاقد پلاک، پلاک مخدوش و شیشه دودی در شهر گرفته شود و طبق قانون با این موارد برخورد شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کویر، «مجید رستمی» در شورای ترافیک این شهرستان با تأکید بر ضرورت پیگیری نصب دوربین‌های سطح شهر برای کنترل ترافیک تصریح کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی در خیابان‌های خاص شهر متمرکز نباشد و باید تدابیری اندیشیده شود تا ترافیک در سطح شهر پراکنده شود.

این مقام قضایی با بیان اینکه در بحث احداث آرامستان جیرفت باید ابتدا کار مطالعاتی شود، افزود: بخشی‌نگری جامعه را به فنا برده است، اکنون که برای احداث آرامستان کارهایی شده است باید ارائه طریق شود و در کار منافع عمومی دیده شود.

وی با اشاره به اهمیت نقش پلیس راه در کنترل حوادث خاطرنشان کرد: ما از اقدامات پلیس حمایت می‌کنیم، پلیس راه و راهنمایی و رانندگی باید تدبیر داشته باشند، کمین کردن مأموران آنها دور از اخلاق اسلامی است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت گفت: میدان امام حسین(ع) در ورودی شهر مشکلات زیادی دارد که باید برطرف شود و سرعت‌گیرهایی بدون علائم مشخص‌کننده، باید استاندارد شوند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.