پنجشنبه، ۱۷ مهر ۹۳ - ۰۵:۲۴

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی دواتگری ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری استانداری آذربایجان شرقی که در مراغه برگزار شد، گفت: در…

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی دواتگری ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری استانداری آذربایجان شرقی که در مراغه برگزار شد، گفت: در تدوین سند توسعه شهرستان مراغه باید نظرات تمامی ادارات در نظر گرفته شود تا هرچه زودتر شاهد تدوین این سند باشیم.

وی ادامه داد: حمایت از سرمایه گذاران از مشکلات اساسی این شهرستان بوده و متاسفانه بانک ها اقداماتی در نظر گرفته اند که طی آن سهم حمایت از سرمایه گذاران این شهرستان کاهش یافته و در پی آن سرمایه گذاران نیز رغبت خود را از دست داده اند.

دواتگری با اشاره به پتانسیل های علمی و دانشگاهی این شهرستان گفت: این شهرستان دارای دانشگاه های سراسری و آزاد بوده و این امر پتانسیل علمی بالایی برای کشور است.

وی ادامه داد: انتظار داریم میراث فرهنگی اقدامات لازم برای جذب گردشگری به این شهرستان را انجام داده و گردشگران زیادی را از نقاط مختلف جهان به این شهرستان جذب کنند.

نماینده مردم مراغه با اشاره به اینکه این شهرستان به یک موزه فسیل نیاز دارد، گفت: در موزه فرانسه سالن ویژه ای به عنوان سالن فسیل مراغه وجود دارد اما در این شهرستان سالن اینچنینی نداریم.

دواتگری در بخش پایانی سخنان خود اظهار داشت: همچنین در راستای حنمایت از ورزش شهرستان باید هر چه زودتر استادیوم ورزشی مراغه احداث شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.