سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۱:۲۰

به گزارش خبرنگار مهر، کیانا شاه زمانی ظهر دوشنبه در کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت…

به گزارش خبرنگار مهر، کیانا شاه زمانی ظهر دوشنبه در کارگروه پژوهش، فناوری و تحول اداری با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت مبتنی بر تحقیق، پژوهش و به کارگیری فناوری است، اظهار داشت: سال گذشته در جریان برگزاری برنامه هفته پژوهش علاوه بر کمیته هایی که برای اجرای برنامه ها تشکیل شد یک کمیته دیگر با عنوان کمیته ارزیابی نیز ایجاد شد تا روند برگزاری برنامه ها را ارزیابی کند.

وی با بیان اینکه مسئولیت این کمیته به عهده بنیاد نخبگان قرار گرفت تصریح کرد: این کمیته چالش ها، ضعف ها و نقاط قوت برنامه های هفته پژوهش را بررسی کرد که گزارش آن تهیه شده و اطلاع رسانی می شود.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان با اشاره به اینکه کمیته ارزیابی کار خود را در حوزه ارزیابی غرفه های نمایشگاه هفته پژوهش، کارگاه های تخصصی، انتخاب پژوهشگران نمونه و بررسی کار کمیته های اجرایی، علمی و اطلاع رسانی انجام داده است، افزود: این بررسی با توزیع فرم های نظرسنجی میان شرکت کنندگان در همایش و نمایشگاه هفته پژوهش انجام شده است.

شاه زمانی با بیان اینکه در رابطه با برگزاری کارگاه های تخصصی بررسی ها نشان می داد که در زمینه فضای برگزاری کارگاه ها و وسایل کمک آموزشی مشکلات و ضعف هایی وجود داشت، تصریح کرد: در بسیاری موارد نیز تعداد افراد شرکت کننده در کارگاه ها کم بودند که این امر نشان دهنده ضعف در اطلاع رسانی بود.

وی با تاکید بر اینکه ارزیابی ها نشان دهنده این بود که در همه بخش ها با مشکل فضا مواجه بودیم، ادامه داد: به نظر می رسد که ایجاد یک فضای مناسب دائمی برای برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش ضروری است.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان با اشاره به اینکه دانشگاه لرستان به عنوان دبیر همایش هفته پژوهش عملکرد بسیار خوبی داشتند، اظهار داشت: اما متاسفانه عدم همکاری کمیته های اطلاع رسانی و اجرایی با دانشگاه لرستان یکی از نقاط ضعف همایش هفته پژوهش سال گذشته بود.

شاه زمانی یادآور شد: گزارش کامل نتایج بررسی های کمیته ارزیابی در اختیار اعضای جلسه قرار داده شده که امیدواریم با استفاده از این نتایج همایش و نمایشگاه هفته پژوهش امسال به خوبی برگزار شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.