شنبه، ۲۵ مرداد ۹۳ - ۱۱:۲۱

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود بحث قاچاق کالا و ارز بویژه قاچاق سوخت را یکی از معضلات اصلی کشور دانست…

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود بحث قاچاق کالا و ارز بویژه قاچاق سوخت را یکی از معضلات اصلی کشور دانست و گفت: علت اصلی قاچاق سوخت، اختلاف قیمت آن در داخل و خارج از کشور است که بیشتر در نقاط جنوب و غرب کشور با آن مواجه هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه سمنان، سبحان رجب پور در همایش یک روزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شاهرود دلیل دیگر قاچاق سوخت را چند نرخی بودن فرآورده های نفتی در داخل کشور دانست و افزود: اینجا رسالت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان سمنان به عنوان سازمان متولی مشخص می گردد.

وی با بیان اینکه ضرورت همدلی ، یکدلی و همکاری کاملاً مشهود است ادامه داد: تنها با همکاری و هماهنگی دستگاه های ذیربط می توانیم این معضل را در استان به حداقل ممکن برسانیم .

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان سمنان شناسنامه دار نمودن سهمیه بگیران ، بازرسی های میدانی ، کنترل های بعد از تحویل سوخت و اطمینان داشتن از فعالیت واحدهای مصرف کننده سوخت را نیز از مهمترین کارها در جهت جلوگیری از قاچاق سوخت عنوان کرد.

رجب پور در انتها از همه سازمانهای متولی در جهت رفع این معضل و جلوگیری از پدیده شوم قاچاق درخواست همکاری کرد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.