شنبه، ۲۷ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۵۷

احمدرضا طالبیان به فینال C کاپ دو جهانی در جمهوری چک راه یافت. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ادامه رقابت‌های قایقرانی…

احمدرضا طالبیان به فینال C کاپ دو جهانی در جمهوری چک راه یافت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در ادامه رقابت‌های قایقرانی کاپ دو جهانی در جمهوری چک در کایاک یک نفره هزار متر احمدرضا طالبیان در مرحله نیمه نهایی کار خود را با زمان 3:46:866 به پایان رساند و در جایگاه هفتم قرار گرفت و راهی فینال C مسابقه‌ها شد. او باید برای کسب رده هجده تا بیست و هفتم این مسابقات فردا به مصاف حریفان برود.

در کایاک دو نفره 500 متر مینا عبداللهی و آرزو حکیمی کار خود در مرحله نیمه نهایی را با زمان 2:00:564 به پایان رساندند و با قرار گرفتن در جایگاه نهم از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

تیم کایاک دو نفره ایران نیز با ترکیب سعید فضل اولی و علی آقامیرزائی نیز در مرحله نیمه‌نهایی کایاک دو نفره هزار متر کار خود را با 3:33:426 و با قرار گرفتن در رده پنجم تمام کردند و به فینال B رسیدند. همچنین این تیم کار خود را در مرحله نخست ماده کایاک دو نفره 500 متر نیز آغاز کرده و با حریفانی از اسلواکی، قرقیزستان،‌ سنگاپور،کانادا،‌ ازبکستان،‌ پرتغال،‌ آذربایجان و مجارستان رقابت خواهد کرد.

این رقابت‌ها همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *