دوشنبه، ۱۷ شهریور ۹۳ - ۱۱:۲۳

مدیرآموزش و پرورش طبس گفت: طبس در آینده‌ِ‌ی نزدیک میزبان 40 نخبه‌ی کشور است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی در…

مدیرآموزش و پرورش طبس گفت: طبس در آینده‌ِ‌ی نزدیک میزبان 40 نخبه‌ی کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی خراسان‌جنوبی در طبس، «محمود جلالی» ظهر امروز(دوشنبه16شهریورماه) در جلسه‌ی شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: مدیریت آموزش و پرورش طبس مشکلات و ابهامات را در استان جمع‌آوری کرده و به نمایندگی از خراسان‌جنوبی در اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور شرکت کرد که این موضوع نشان‌دهنده‌ی توانمندی و لیاقت این مدیریت است.

وی برگزاری طرح هجرت 3 با همکاری ناحیه مقاومت بسیج، ساماندهی نیروی انسانی، تجلیل از برترین‌های کنکور سراسری را برخی اقدامات آموزش و پرورش طبس در تابستان برشمرد.

مدیر آموزش و پروش طبس افزود: امسال برای نخستین بار شهرستان طبس سه نفر رتبه‌ی زیر 10 داشتند و همه‌ی مطالبات افرادی که پیش از سال 1386 بازنشست شده‌اند به مبلغ یک میلیارد و 350میلیون ریال پرداخت شد.

«سیدجلال هاشمی»، فرماندار ویژه‌ی شهرستان طبس نیز در این جلسه همکاری همه‌ی ادارات و نهاد‌ها در مهرماه و بازگشایی مدارس با آموزش و پرورش را خواستار شد و افزود: فرهنگ یک شهر در مدیر آموزش و پرورش تجلی می‌یابد.

«مهدی الاهی»، معاون توسعه‌ی مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش طبس نیز در این جلسه گفت: توجه به آموزش و پرورش توجه به زیرساخت‌ها، پویایی و رسیدن به تکامل است.

وی تکامل آموزش و پرورش را مستلزم عزم ملی، همدلی و همگرایی دانست و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی از همه‌ی پتانسیل و ظرفیت‌ها استفاده کنند تا شاهد ارتقا سطح کمی و کیفی آموزش و پرورش باشیم.

«اصغر امینی»، معاون آموزشی آموزش و پرورش طبس نیز با اشاره به اینکه در دستورکار دولت 3 برنامه برای مبارزه با بی‌سوادی است، گفت: انسداد مبادی بی‌سوادی، طرح سوادآموزی افراد 10 تا 20 سال و طرح شناسایی پدران و مادران کم‌سواد از برنامه‌های دولت برای مبارزه با بی‌سوادی است.

«رضا جعفریان»، معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش طبس نیز مسابقات فرهنگی و هنری را روح آموزش و پرورش دانست و خاطرنشان کرد: به مربیان هنری توجه ویژه‌ای شود تا در زمینه مسابقات فرهنگی و هنری مشکلی در طبس وجود نداشته باشد و این شهرستان بتواند رتبه‌ی اول استان را در این زمینه کسب کند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *