سه شنبه، ۰۶ خرداد ۹۳ - ۰۱:۴۷

به گزارش ایرنا، ˈمحمدرضا میرزابیگیˈ روز دوشنبه در حاشیه بازدید مسوولان از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان علی ابن ابیطالب…

به گزارش ایرنا، ˈمحمدرضا میرزابیگیˈ روز دوشنبه در حاشیه بازدید مسوولان از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) افزود: با اجرای این بسته طبق خواسته وزارتخانه، پزشکان وقت و حوصله بیشتری برای ویزیت بیمار خود می گذارند.

وی بیان کرد: وزارت بهداشت برنامه های متعددی را همزمان با طرح تحول سلامت در دست اقدام دارد که کاهش پرداخت مستقیم از جیب مردم، افزایش دسترسی ها و ارتقای کیفیت کار پزشکان از اهداف اجرای این طرح است.

وی گفت: با اجرای طرح ارتقای کیفیت کار پزشکان، هر یک ساعت پزشک باید هشت بیمار را ویزیت و برای آنها پرونده رایانه ای یا فیزیکی باز کند و اطلاعات بیمار خود را به طور محرمانه ذخیره داشته باشد.

میرزابیگی، افزود: از طرف دیگر با اجرای این طرح هم رضایتمندی بیماران بدست می آید و هم تعرفه و دریافتی پزشکان افزایش می یابد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان تصریح کرد: مردم نیز باید همکاری کنند و در صورت پر شدن سقف نام نویسی برای ملاقات با پزشک، بیماران می توانند به اورژانس علی ابن ابیطالب مراجعه و خدمات دریافت نمایند.

وی افزود: چهار کلینیک در رفسنجان و انار زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان وجود دارد که 35 پزشک در این کلینیک ها به ارایه خدماتی مانند داخلی، اطفال، مغز و اعصاب، روان پزشکی، چشم پزشکی و جراحی مغز می پردازند.

وی تصریح کرد: در این کلینیک ها روزانه هر پزشک بین 30 تا 50 بیمار را ویزیت می کند.ک/2

7443/8154/2624

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.