سه شنبه، ۰۹ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، فرامرز سلیمی‌فرد صبح سه‌شبه در جمع معلمان مقطع ابتدایی مدرسه شهرستان بوشهر ضمن تبریک به مناسبت هفته معلم اظهار…

به گزارش خبرنگار مهر، فرامرز سلیمی‌فرد صبح سه‌شبه در جمع معلمان مقطع ابتدایی مدرسه شهرستان بوشهر ضمن تبریک به مناسبت هفته معلم اظهار داشت: معلمان نقش بسیار مهمی در عرصه تعلیم و تریبیت دارند و قدردانی از مقام معلم یک وظیفه همگانی است.

وی با بیان اینکه هفته معلم، هفته تکریم و تجلیل از معلمان و سپاس از تمام خوبی‌ها است ادامه داد: باید تلاش کنیم تا برنامه های هفته معلم را با کیفیت خوبی برگزار کنیم که در شان و جایگاه مقام معلم باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر افزود: پرورش انسان‌هایی لایق و شایسته و نوآفرین رسالت اصلی آموزش و پرورش است؛ افرادی توانا که زمینه توسعه، ترقی و پیشرفت میهن اسلامی خود را با خلاقیت و نوآوری خود بتوانند فراهم کنند.

وی با بیان اینکه همه فعالیت‌های نظام تعلیم و تربیت در مدرسه صورت می‌گیرد، خاطرنشان ساخت: مدرسه نقش اساسی و کلیدی در رسیدن به اهداف مذکور دارد که رسالت خود را با ایجاد فضای مشارکتی، خلاق و اثربخش مهمترین در این زمینه ایفا کند.

سلیمی‌فرد با اشاره به اجرای طرح در محضر قرآن ویژه معلمان مدارس ابتدایی، عنوان کرد: این برنامه با هدف ایجاد بستر مناسب برای انس با قرآن، احیای سنت اسلامی خواندن روزانه قرآن کریم، ارتقای صلاحیت‌های علمی و مهارت های معلمان دوره ابتدایی در آموزش قرآن برای همکاران فرهنگی در حال اجرا است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر در ادامه خاطر نشان کرد: طرح ارتقا و آموزش قرآن در مدارس دوره ابتدایی ویژه دانش آموزان نیز در همین راستا در 100 درصد مدارس ابتدایی این شهرستان اجرا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *