سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۰

عباس مقتدایی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به نشست ظهر امروز طراحان استیضاح وزیر علوم گفت: در این نشست…

عباس مقتدایی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به نشست ظهر امروز طراحان استیضاح وزیر علوم گفت: در این نشست مقرر شد طرح استیضاح، فردا توسط هیئت رئیس مجلس اعلام وصول شود.
 
وی تصریح کرد: در این نشست که در محل کمیسیون تلفیق برگزار شد، اکثر طراحان استیضاح وزیر علوم حضور داشتند.  
 
دبیر کمیسیون آموزش تحقیقات و فن‌آوری مجلس اظهار داشت: در این نشست چند پیشنهاد مطرح شد مبنی بر اینکه فرصت یکماه و دو هفته‌ای داده شود اما در نهایت بنابراین شد تا فردا اعلام وصول شود.  
 
اضافه می‌شود: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس پس از اعلام وصول طرح استیضاح از سوی هیئت رئیسه مجلس وزیر مربوطه 10 روز فرصت دارد تا به منظور پاسخگویی به طراحان استیضاح در مجلس حضور یابد.  
 
همچنین روز گذشته با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، نواب رئیس، روسای دو فراکسیون سیاسی مجلس یعنی فراکسیون اصول‌گرایان و فراکسیون رهروان ولایت، وزیر علوم و معاونانش و برخی از نمایندگان جلسه‌ای به منظور تعویق طرح استیضاح برگزار شده بود که در این نشست تصمیم گرفتند استیضاح وزیر علوم به مدت یکماه به تعویق بیفتد اما این تصمیم‌گیری به شدت مورد انتقاد طراحان استیضاح کننده قرار گرفت.
 
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.