پنجشنبه، ۱۲ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۶

به گزارش دریافتی چهارشنبه ایرنا، مهدی محلاتی افزود: اجرای این طرح که از روز یکشنبه هشتم تیرماه جاری آغاز شده تا پایان ماه…

به گزارش دریافتی چهارشنبه ایرنا، مهدی محلاتی افزود: اجرای این طرح که از روز یکشنبه هشتم تیرماه جاری آغاز شده تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: این طرح افطار که امسال هفتمین سال اجرای آن است با همت جمع کثیری ازخادمین حضرت ولیعصر (عج) اجرا می شود.

او گفت: اجرای طرح افطار ایتام و نیازمندان خیریه حجت ابن الحسن العسکری (عج) شیراز با هدف کمک به اقشار نیازمند در دستور کار قرار گرفته و در قالب سه طرح سلمان به مبلغ 250 هزار ریال جهت افطار به چهار خانواده نیازمند، طرح امیرالمومنین (ع) به مبلغ 300 هزار ریال جهت افطار به شش خانواده نیازمند و طرح پیامبراعظم (ص) به مبلغ 350 هزار ریال جهت افطار به هشت خانواده نیازمند به خیرین معرفی شده است.

محلاتی تصریح کرد: ارزاق خریداری شده در طرح افطار از جمله برنج و روغن به صورت خشکه و همچنین سایر کالاهای اهدایی از سوی خیرین در بین ایتام و نیازمندان تحت حمایت این موسسه و تعداد 70 موسسه خیریه در سطح استان، پس از تایید صلاحیت از طرف خانه خیرین و یا پلیس امنیت اطلاعات نیروی انتظامی توزیع می شود.

وی، ضمن دعوت از تمام خیرین استان فارس برای مشارکت در اجرای هرچه بهتر این طرح بزرگ معنوی افزود: تاکنون میزان 30 تن برنج و سه هزار قوطی روغن بین 70 خیریه استان فارس توزیع شده است.ک/1

678/ 667

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.