دوشنبه، ۲۸ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۲

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مرتضی خاکباز شامگاه دوشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به برگزاری طرح بصیرت عاشورایی در استان…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مرتضی خاکباز شامگاه دوشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به برگزاری طرح بصیرت عاشورایی در استان لرستان اظهار داشت: این طرح همزمان با فرا رسیدن ماههای محرم و صفر در استان لرستان برگزار می شود.

وی با اشاره به راه اندازی ستاد برگزاری این طرح در استان لرستان عنوان کرد: این ستاد با عنوان “حضرت سید الشهدا(ع)” در شهرستانهای استان فعال شده است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان بیان داشت: در قالب اجرای این طرح مراسم عزاداری امام حسین(ع) و 72 تن از یاران با وفای این حضرت در 66 بقعه متبرکه استان لرستان برپا خواهد شد.

حجت الاسلام خاکباز با بیان اینکه در ایام محرم و صفر امسال در هر شهرستان و هر شب یک برنامه منسجم در بقاع متبرکه استان خواهیم داشت گفت: در این راستا برای برگزاری برنامه های این شبها در بقاع متبرکه از ظرفیت روحانیون مبلغ استفاده خواهد شد.

وی از دعوت 200 روحانی از قم برای برگزاری این برنامه ها در بقاع متبرکه استان خبر داد و تصریح کرد: این روحانیون در بقاع متبرکه استان مستقر خواهند شد و مازاد آنها نیز به مناطق محروم استان اعزام می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.