چهارشنبه، ۲۳ مهر ۹۳ - ۰۷:۲۵

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به همراه معاون بهداشتی و هیئت همراه از امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان خاش بازدید کرد. به گزارش…

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به همراه معاون بهداشتی و هیئت همراه از امکانات بهداشتی و درمانی شهرستان خاش بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان، محمودرضا میری در جریان این سفر یک روزه افزود: دولت تمام توان خود را برای رفع احتیاجات مردم در حوزه بهداشت و درمان و تامین سلامت افراد جامعه به کار گرفته است.

میری افزود: اجرای موفقیت‌آمیز طرح تحول سلامت، به عنوان نمونه‌ای ارزشمند از اقدامات دولت برای جلب رضایت شهروندان در حوزه بهداشت و درمان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در جریان بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان خاش بر ضرورت رفع نیازهای بهداشتی و درمانی و ارائه خدمات مطلوب به بیماران تاکید کرد.

وی با اشاره به کاهش پرداختی هزینه‌ها از جیب مردم در بخش بستری بیمارستان‌های دولتی، افزود: طبق برآورد صورت گرفته مراجعه مردم به خارج از بیمارستان‌ها جهت تهیه ملزومات مورد نیاز به کمتر از سه درصد کاهش یافته است. این درحالیست که پیش از این تقریبا در بیش از 50 درصد موارد مردم مجبور بودند برای تهیه اقلام مورد نیاز خود به خارج از بیمارستان مراجعه کنند.

میری در جریان بازدید از دانشکده سلامت خاش با تاکید بر این‌که در طولانی مدت در تلاش برای استفاده از نیروهای بومی هستیم، گفت: بخش اجباری این موضوع بیشتر باید به منظور کسب مهارت باشد و این موضوع در تمام نظام‌های آموزشی دنیا مرسوم است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.