چهارشنبه، ۰۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۰۲

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در گذشته نه گیرندگان و نه ارائه دهندگان خدمات درمانی و نه ناظران از وضعیت…

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در گذشته نه گیرندگان و نه ارائه دهندگان خدمات درمانی و نه ناظران از وضعیت خدمات رضایت نداشتند و در پاسخ به این مشکل طرح تحول نظام سلامت اجرا شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد دکتر رضا چمن شامگاه گذشته در مراسم گرامیداشت روز پزشک در یاسوج افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت سیمای سلامت متحول و روح امید در زندگی مردم دمیده شد.

وی رشد و پیشرفت هر کشوری را مستلزم توسعه بخش سلامت دانست و اظهار کرد: با اجرای این طرح گامی بلند در این راستا برداشته شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بهبود نظام پرداخت را یکی از محورهای طرح نظام سلامت دانست و خاطرنشان کرد: باوجود بهبود پرداخت‌ها اما تا وضعیت مطلوب فاصله وجود دارد.

چمن تصریح کرد: بهبود وضعیت پرداخت‌ها موجب پیشگیری از پدیده زیرمیزی خواهد شد.

وی از پزشکان به عنوان مهم‌ترین حلقه در طرح تحول سلامت یاد و اضافه کرد: نمی‌توان به پزشکان سخت‌گیری کرد در حالی که دستمزدها هیچ‌گونه تناسبی با سخت‌گیری‌ها ندارد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *