چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۱:۲۴

سرهنگ ˈهادی قزوینه ای ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به دنبال اجرای طرح جمع آوری معتادان ولگرد در…

سرهنگ ˈهادی قزوینه ای ˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به دنبال اجرای طرح جمع آوری معتادان ولگرد در هفته جاری 15 معتاد به همراه سه خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

وی اضافه کرد: سه نفر از معتادان دستگیر شده پس از غربالگری به اردوگاه کاهش آسیب ماده 16 منتقل شدند تا در این مکان زیر نظر کارشناسان تحت درمان قرار گیرند.

وی با ذکر اینکه برخورد با معتادان کارتن خواب و ولگرد از مطالبات به حق مردم است از انجام طرح های مقطعی و موضوعی در راستای ارتقای امنیت اجتماعی به منظور پاسخگویی به مطالبات مردم خبر داد.

وی گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان آمادگی کامل برای برخورد با باندها و شبکه های بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر را دارد و در این راستا از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 29 باند را متلاشی کرده است.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان اظهار داشت: امسال 136 طرح تخصصی پاکسازی نقاط آلوده در همدان اجرایی شده است که این امر موجب افزایش 386 درصدی کشفیات نسبت به زمان مشابه سال گذشته شده است.

سرهنگ قزوینه ای بیان کرد: برخورد با باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر 165 درصد افزایش داشته است همچنین دو هزار و 155 فروشنده مواد مخدر در سه ماه نخست امسال دستگیر شدند.

افزون بر یک هزارو 200 کیلوگرم مواد مخدر از ابتدای سالجاری تاکنون در استان همدان کشف شده است.

7525/576

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.