سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۱:۰۶

استاندار کهگیلویه وبویراحمد دراین نشست گفت: از هفت میلیارد ریال اعتبار این طرح یک سوم از سوی سپاه،یک سوم از سوی شهرداری های…

استاندار کهگیلویه وبویراحمد دراین نشست گفت: از هفت میلیارد ریال اعتبار این طرح یک سوم از سوی سپاه،یک سوم از سوی شهرداری های یاسوج،دوگنبدان، دهدشت و مابقی آن از سوی استانداری تامین خواهد شد.

سید موسی خادمی برلزوم همکاری مسوولان شهرداری ها با بنیاد شهید و سپاه فتح برای شتاب بخشی اجرای طرح ساماندهی تصاویر شهدا در چهار ماه آینده تاکید کرد.

وی برلزوم برنامه ریزی وتهیه طرحهای مناسب برای ساماندهی گلزارهای شهدا و مشخص نمودن بودجه مورد نیاز این بخش در فرایندی دقیق و مطلوب تاکید کرد و گفت: خدمت به خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثارو شهادت یک رسالت همگانی است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد گفت: اجرای ظرح ساماندهی تصاویر شهدا در شهرها با شرایطی مطلوب وبهینه از سوی این نهاد اجرا خواهد شد.

وی گفت: یک سوم از هفت میلیارد ریال اعتبارمورد نیازاین طرح را این نهاد متقبل شده و در صورت آمادگی دیگر دستگاههای و بنیاد شهید بزودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

وی برلزوم ساماندهی طرح اجرای یادواره های شهدا با هدف برگزاری مطلوب یادواره ها و استفاده درست از اعتبارات این بخش و جلوگیری از تکرار برگزاری یادواره ها درفاصله زمانی کوتاه در مناطق خاص تاکید کرد.

وی گفت : باید اقدمات برگزاری کنگره بزرگ شهدای استان درسال آینده را فراهم کرد.

مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران انقلاب اسلامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: 130گلزار شهدا این استان با 219قبور مطهر شهید هنوز ساماندهی نشده است که اجرای این طرح هفت میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

سید مصظفی مهدی افزود: 170گلزار شهدا به مسقف سازی نیاز دارد.

دراین نشست ، طرح پژوهشی از میزان رضایت مندی ساماندهی گلزار شهدای یاسوج مورد نقد و بررسی قرارگرفت.

671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.