پنجشنبه، ۲۶ تیر ۹۳ - ۰۱:۵۹

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ˈسیامک قاسمیˈ افزود: این طرح در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و آرامش افکار عمومی…

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ˈسیامک قاسمیˈ افزود: این طرح در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و آرامش افکار عمومی جامعه و در ماه مبارک رمضان با بهره گیری از شیوه های نوین اطلاعاتی، فنی و پلیسی اجرا می شود.

وی ادامه داد: وسایل نقلیه موتوری در مرحله دوم این طرح در محدوده قانونی شهر اراک ساماندهی ترافیک شهری و عبور و مرور می شوند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی خاطر نشان کرد: پلیس هموراه امنیت اجتماعی هموطنان را سرلوحه اهداف خود قرار داده و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .

سرهنگ قاسمی یادآور شد: در اجرای مرحله اول این طرح در رمضان امسال 362 موتورسیکلت متخلف در اراک توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد.

وی اظهار کرد: در نخستین روز اجرای مرحله دوم این طرح با 38 موتورسیکلت متخلف برخورد قانونی صورت گرفته است .

**طرح نظارت بر سفره خانه های سنتی اراک تشدید شد

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: اجرای طرح نظارت بر عملکرد سفره خانه های سنتی اراک با هدف ارتقا امنیت اجتماعی شهروندان تشدید شد.

سرهنگ قاسمی افزود: در اجرای این طرح ماموران انتظامی با همراهی نماینده بهداشت به سفره خانه های سنتی اراک به صورت سرزده سرکشی می کنند و برای مطلوب سازی اماکن عمومی مورد استفاده شهروندان تلاش دارند

وی بیان کرد: جمع آوری قلیان از سطح سفره های خانه های سنتی اراک با همکاری بهداشت طبق قانون منع مصرف مواد دخانی آغاز شده و با متخلفان برخورد قانونی می شود.ک/1

716/560/

انتهای پیام /*

ارتباط با سردبير:
newsroom@irna.ir

تماس بی واسطه با مسئولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.