جمعه، ۰۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۳۵

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان ظهر پنج شنبه در حاشیه جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی…

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان لرستان ظهر پنج شنبه در حاشیه جلسه شورای توسعه و برنامه ریزی استان لرستان اظهار داشت: مطالعات مربوط به طرح ساماندهی کالبدی سکونتگاههای بخش مرکزی شهرستان دورود توسط مشاور طی دو سال گذشته صورت گرفته است.

فرهاد خاکی پور عنوان کرد: این مطالعات در جلسات مختلف کارشناسی در شهرستان و همچنین مرکز استان مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه استعلام های مورد نیاز برای تدوین طرح ساماندهی کالبدی سکونتگاههای بخش مرکزی شهرستان دورود به صورت مکتوب از دستگاهها گرفته شده است عنوان کرد: همچنین خلاصه گزارش تهیه شده برای بررسی نهایی در اختیار دستگاهها و فرماندار شهرستان دورود قرار گرفته است.

خاکی پور با اشاره به مطالعه سه دهستان بخش مرکزی دورود در این مطالعات عنوان کرد: در مجموع 92 روستا در طرح ساماندهی کالبدی سکونتگاههای بخش مرکزی شهرستان دورود مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است.

وی با اشاره به شناسایی فرصت ها و تهدیدهای توسعه ای بخش مرکزی دورود در قالب این طرح عنوان کرد: این طرح ملاک برنامه ریزی و سیاست گذاری در افق چشم انداز منطقه قرار خواهد گرفت.

بنابر این گزارش در پایان این جلسه که به ریاست استاندار لرستان برگزار شد طرح ساماندهی کالبدی سکونتگاههای بخش مرکزی شهرستان دورود به تصویب شورای توسعه و برنامه ریزی استان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.