شنبه، ۱۵ شهریور ۹۳ - ۰۷:۳۴

معاون خدمات شهری شهرداری کرج مدارس سنگر دفاع از هویت ملی و دینی آینده سازان کشور هستند. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)حسن…

معاون خدمات شهری شهرداری کرج مدارس سنگر دفاع از هویت ملی و دینی آینده سازان کشور هستند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)حسن مدیر روستا در جلسه ستاد استقبال از مهر در جمع خبرنگاران گفت: با نزدیک شدن به فصل آغاز مدارس تمهیدات لازم برای بازگشایی مدارس به شکل ویژه‌تری به نسبت سال‌های قبل اندیشیده شده است.

وی از طرح شاداب‌سازی مدارس به عنوان اصلی‌ترین طرحی که پیش از بازگشایی مدارس اجرایی می‌شود نام برد و افزود: این طرح با هدف زیبا سازی وضعیت بصری مدارس و ارتقای سطح فرهنگ عمومی در این خصوص اجرایی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: این طرح یکی از طرح‌های مدیریت شهری است که با هماهنگی‌های به عمل آمده با آموزش و پرورش با تعدادی از مدارس شهرستان کرج اجرایی می‌شود.

مدیرروستا اظهارکرد: لکه‌گیری آسفالت و مرمت نوارهای حفاری کلیه معابر شهری، بهسازی و رنگ‌آمیزی دیوارها و جداول مدارس، بازسازی، نصب علایم و تابلوهای هشدار‌دهنده در سطح شهر به ویژه نقاط پرتردد دانش‌آموزان، خط‌کشی معابر به ویژه خط‌کشی بلوک عابرپیاده در مقابل مدارس، مرمت و بازسازی فضای سبز موجود در مدارس، مهیا کردن شهر در ابعاد مختلف برای حضور مفرح دانش‌آموزان در سطح معابر از اقدامات و برنامه‌هایی است که در ستاد استقبال از مهر انجام خواهد شد.

وی در ادامه صحبت‌هایش مدارس را محل تعلیم و تربیت و سنگری برای دفاع از هویت ملی و دینی افراد عنوان‌کرد و ادامه‌داد: شخصیت علمی و اجتماعی آینده‌سازان این مرز و بوم در این مکان شکل می‌گیرد و چنان چه بتوانیم فضای مدارس را برای حضور با نشاط دانش‌آموزان مهیا کنیم، تمام کشور از آثار و ثمرات مطلوبش بهره‌مند می‌شوند.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج در بخش دیگری از صحبت‌های خود به حمایت شهرداری برای اجرای طرح هوشمندسازی مدارس در سال جاری خبر داد و گفت: تاکنون اعتبارات مناسبی در این زمینه تخصیص یافته است که با شروع سال تحصیلی به مدارس تزریق می‌شود.

وی ابراز کرد: همزمان با روز بازگشایی مدارس، زنگ آغاز سال تحصیلی با حضور شهردار کلانشهر کرج در یکی از مدارس منتخب سطح شهر به صدا در می‌آید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *