دوشنبه، ۱۳ مرداد ۹۳ - ۰۱:۰۴

مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: با اجرای طرح «مفتاح‌الجنه»، زمینه الفت و دوستی بین محرومان و مسئولان ایجاد شده و از این…

مدیرکل کمیته امداد استان البرز گفت: با اجرای طرح «مفتاح‌الجنه»، زمینه الفت و دوستی بین محرومان و مسئولان ایجاد شده و از این طریق بخشی از مشکلات و نیازهای مددجویان حل می‌شود.

علی سالارکیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) با بیان این مطلب که همنشینی با فقرا و نیازمندان از والاترین ارزش‌های دینی است، با اشاره به طرح «مفتاح‌الجنه» اظهار کرد: یکی از موضوعاتی که موجب می‌شود این طرح از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد، این است که در راستای این طرح مسئولان با شنیدن مشکلات محرومان به صورت مستقیم و چهره به چهره نسبت به حل آنها اقدام می‌کنند.

این مسئول با اشاره به برخی از اهداف اجرای این طرح، خاطرنشان کرد: احیای ارزش‌های دینی در راستای همنشینی با فقرا و نیازمندان، تکریم فقرا و محرومان، ایجاد زمینه همنشینی و مصاحبت مسئولان با خانواده‌های نیازمند و ایجاد حس همدلی بین اقشار مختلف جامعه از اهداف اجرای این طرح است.

مدیرکل کمیته امداد استان البرز هم‌چنین تبلیغ و ترویج سیره ائمه معصومان (ع)، تقویت روابط عاطفی با خانواده‌های محروم به ویژه فرزندان خانواده و استفاده از نظرات ارزشمند حامیان، خیرین و مسئولان در ارایه خدمات به نیازمندان را از دیگر اهداف اجرای طرح حسنه «مفتاح‌الجنه» برشمرد.

وی ادامه داد: خوشبختانه استقبال حامیان و خیرین از اجرای این طرح مطلوب است و در طول سال شاهد حضور این افراد در منازل مسکونی مددجویان برای تفقد و دلجویی و هم‌چنین حل مشکلات آنها هستیم.

وی در پایان گفت: خوشبختانه اجرای طرح «مفتاح‌الجنه» در ماه مبارک رمضان با جدیت بیشتری انجام شد و طی آن بسیاری از مسئولین با مراجعه به منزل محرومان و مددجویان کمیته امداد به درد و دل‌های آنان گوش داده و به فراخور توان خود برای حل مشکلات آنان گام برداشتند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.