پنجشنبه، ۱۹ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۰

اکبر عیوضی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: داوطلبان جمعیت هلال احمر با جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی خیرین، نیکوکاران و…

اکبر عیوضی روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: داوطلبان جمعیت هلال احمر با جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی خیرین، نیکوکاران و اعضای هلال احمر اقدام به تهیه سبدهای غذایی و بهداشتی و اهدای آن به نیازمندان در قالب این طرح کرده اند.

وی با بیان اینکه این طرح از سالیان گذشته و با تاسی از سنت حسنه امیر المومنین حضرت علی (ع) و با هدف کمک به محرومان اجرا شده افزود: جامعه هدف اجرای طرح همای رحمت، نیازمندان، ایتام، خانواده های کم برخوردار، بیماران صعب العلاج، سالمندان از کارافتاده و تنها هستند.

وی اظهار کرد: در قالب این طرح، سبدهای غذایی شامل حبوبات، برنج، مرغ، گوشت، ماکارونی و رب در میان خانواده های شناسایی شده توزیع شد.

رییس جمعیت هلال احمر صحنه اظهار داشت: داوطلبان، امدادگران و جوانان عضو جمعیت هلال احمر شهرستان صحنه با حضور در مناطق محروم روستایی، نسبت به توزیع بسته های مواد غذایی و بهداشتی در میان نیازمندان اقدام می کنند.

وی با تقدیر از مشارکت خیرین در اجرای این طرح اضافه کرد: این طرح به دو صورت به مرحله اجرا در می آید؛ در بخش نخست سبدهای غذایی شامل کالاهای مورد نیاز و ضروری به نیازمندان و افراد زیرپوشش ارائه می شود.

عیوضی تصریح کرد: بخش دوم برپایی سفره های افطاری و ارائه غذا به مددجویان هلال احمر با عنوان سفره های مهربانی است و امسال نیز شاهد برگزاری چنین آیین هایی خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه ها در راستای طرح همای رحمت جلب مشارکت افراد خیر برای برپایی سفره های افطاری و توزیع غذای گرم بین نیازمندان است که امسال نیز این طرح با عنوان سفره های مهربانی با جدیت دنبال خواهد شد.

شهرستان صحنه در 50 کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

7454/567

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.