سه شنبه، ۰۹ اردیبهشت ۹۳ - ۱۰:۲۹

به گزارش خبرنگار مهر، محمدتقی ایرانی در نشست هم اندیشی روسای دانشگاه های مستقر در استان البرز که ظهر سه شنبه در محل…

به گزارش خبرنگار مهر، محمدتقی ایرانی در نشست هم اندیشی روسای دانشگاه های مستقر در استان البرز که ظهر سه شنبه در محل فرمانداری کرج برگزار شد، البرز را از استانهای پیشرور در ایجاد مراکز آموزشی خواند و اظهار داشت: استان البرز از ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه های مختلف برخوردار است و در بخش ایجاد مراکز آموزشی نیز موفق عمل کرده که حاصل تلاش بی وقفه روسای دانشگاه های استان است.

وی گفت: این استان ظرفیت توسعه بیشتری در ایجاد مراکز دانشگاهی دارد که با توجه به مهاجرپذیر بودن استان این موضوع باید لحاظ و تدابیر لازم اندیشیده شود.

ایرانی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید و مدیران ارشد دولت در البرز و مرکز این استان به جامعه دانشگاهی اعتماد داشته و معتقد به تعامل و همراهی در این بخش است، گفت: خوشبختانه دانشگاهیان ما نیز حامی نظام بوده و خدمات بسیاری به دولت تدبیر و امید به ویژه در حوزه کارشناسی ارائه کرده و بخش مهمی از مدیران دولت جزو این خانواده هستند.

انتظار از روسای دانشگاه ها بسیار زیاد است

فرماندار کرج در بخشی دیگر از سخنانش توسعه کمی و کیفی حوزه آموزش را از اهداف دولت تدبیر و امید اعلام کرد و اظهار داشت: ما به توسعه پایدار دست پیدا نمی کنیم مگر اینکه امکانات آموزشی و تحصیلی را برای جوانان آماده کنیم.

وی داشتن برنامه و همراهی تمام بخش ها را لازمه دستیابی به این هدف دانست و در این ارتباط از تدوین طرح هایی ویژه برای توسعه مراکز آموزش عالی در کرج خبر داد و در عین حال گفت: اگر مدیران و روسای دانشگاه‌های مستقر در کرج با مدیران دستگاه‌های اجرایی به ویژه فرمانداری ارتباط مستمر نداشته باشند، نمی‌توان به تحقق کامل اهداف توسعه‌ای در این بخش امیدوارم باشیم.

این مسئول انتظار از مدیران و روسای دانشگاه ها را بسیار زیاد توصیف کرد و افزود: امیدواریم با تبادل نظر و همفکری بتوانیم خدمات مناسبی به جامعه دانشگاهی به ویژه دانشجویان ارائه دهیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *