یکشنبه، ۰۸ تیر ۹۳ - ۰۵:۲۰

به گزارش خبرنگار ایرنا، سالار مرادی نماینده مردم سنندج، دیواندره کامیاران در مجلس شورای اسلامی و محمد ابراهیم زارعی فرماندار سنندج روز شنبه…

به گزارش خبرنگار ایرنا، سالار مرادی نماینده مردم سنندج، دیواندره کامیاران در مجلس شورای اسلامی و محمد ابراهیم زارعی فرماندار سنندج روز شنبه به همراه جمعی از مدیران استانی و شهرستانی با مردم بخش حسین اباد از توابع سنندج از نزدیک دیدار و به مشکلات این بخش رسیدگی کردند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت: با تلاش هایی که در مجلس انجام شده، نمایندگان، اعتباری را در قالب ماده 180 از مجلس در اختیار گرفته اند که بنابر نیاز اعلامی از جانب بخشداری ها و فرمانداری ها بصورت عادلانه توزیع خواهد شد.

سالار مرادی توسعه کشاورزی و ایجاد طرح های خود اشتغالی در این زمینه را برای منطقه ضروری دانست و افزود: امسال برای کشاورزان و روستاییان طرح هایی در زمینه توسعه کشاورزی، بیمه محصولات کشاورزی، طرح های فراگیر بهداشتی و کاهش هزینه های درمانی پیش بینی شده است.

وی گاز رسانی روستایی و ترمیم و بازسازی جاده های روستایی و همچنین تخصیص یارانه 85 درصدی به باغات و مزارع جهت ایجاد سیستم آبیاری تحت فشار را از دیگر طرح های پیش بینی شده عنوان کرد.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امید است با همت و پشتیبانی مردم منطقه و تخصیص به موقع اعتبارات و اجرا و تکمیل طرح های نیمه تمام، بتوان برخی از مشکلات و نیازهای این را منطقه برطرف کرد.

فرماندار سنندج نیز در این بازدید گفت: سال گذشته در بخش حسین آباد یک میلیارد و 700 میلیون تومان از محل اعتبارات تملک سرمایه ای به بخش راه، آب شرب، طرح های هادی و ساخت مدرسه شش کلاسه حسین آباد اختصاص یافته است.

محمد ابراهیم زارعی بر لزوم توجه و همکاری همه دستگاه های اجرایی در انجام طرح های نیمه تمام تاکید کرد و افزود: در کمیته برنامه ریزی شهرستان سعی می شود اعتبارات اختصاصی در جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام با پیشرفت بیش از 80 درصدهزینه شود.

فرماندار و نماینده مردم در مجلس از طرح های نیمه تمام در روستاهای حسین آباد، باینچوب، بازیرباب، باقر آباد و تازه آباد بازدید و با مشکلات مردم این روستاها از نزدیک آشنا شدند.

عدم اجرای طرح های هادی نیمه تمام، راه های روستایی، تامین آب شرب و تخصیص آب کشاورزی از سدهای مجاور، اجرای عملیات گاز کشی به روستاها، تکمیل و ساخت فضاهای آموزشی جدید، تقویت آنتن دهی تلفن همراه و تخصیص اینترنت به روستاها در این بازدید مطرح شد.ک/2

7348/533

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.