یکشنبه، ۱۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدرضا سرداری عصر شنبه در آئین کلنگ زنی پروژه پل روگذر تقاطع خیابان داروپخش تصریح کرد: در…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدرضا سرداری عصر شنبه در آئین کلنگ زنی پروژه پل روگذر تقاطع خیابان داروپخش تصریح کرد: در این راستا شورا پل روگذر تقاطع داروپخش و اتوبان بسیج اردبیل را به نام شهید عمران همرنگ نامگذاری کرده است.

به گفته وی اردبیل این پل به پاس تجلیل از شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی به نام سردار هشت سال دفاع مقدس شهید عمران همرنگ مزین می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل این مهم را تکریم شهدای هشت سال دفاع مقدس از سوی مسئولان و شهروندان اردبیل دانست و یادآور شد: جاری ساختن یاد و خاطره شهدا و بویژه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه امری ضروری بوده و نامگذاری پروژه های مهم شهری در این راستا است.

وی پروژه بزرگ تقاطع غیرهمسطح داروپخش را یکی از مهمترین پروژه های کلان عمرانی و خدماتی شهرداری اردبیل برشمرد و عنوان کرد: اجرای این طرح با 110 میلیارد ریال اعتبار در برنامه و بودجه امسال در نظر گرفته شده البته بخشی از اعتبار آن در بودجه سال آینده لحاظ خواهد شد.

سرداری حداکثر زمان پیش بینی شده برای اجرای پروژه تقاطع غیرهمسطح خیابان داروپخش را 15 ماه اعلام کرد و متذکر شد: انتظار داریم پیمانکار طرح مذکور با سرعت بخشیدن به عملیات اجرایی همراه با رعایت دقیق اصول فنی پل شهید همرنگ را سریع تر از زمانبندی اعلام شده به اتمام برساند، چرا در این صورت رضایت شهروندان و مسئولان حاصل شده و از پیمانکار مربوطه حمایت خواهد شد.    

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورای شهر اردبیل مشکلات شهروندان در نتیجه اجرای پروژه های عمرانی را با تمام وجود درک و همدردی می کنند، کند شدن روند کار پیمانکاران برخی پروژه های عمرانی را اسباب زحمت شهروندان دانست.

این مسئول ادامه داد: کند بودن سرعت عمل پیمانکاران و عدم رعایت نکات مرتبط با آسایش مردم در برخی موارد نارضایتی شهروندان را موجب می شود و هرچند اجرای خدمات شهری همواره برای مردم لذت بخش بوده اما طولانی شدن مراحل اجرای کار نیز مشکلاتی برای شهروندان ایجاد می کند و پیمانکاران باید موارد مرتبط با راحتی و سهولت عبور و مرور شهروندان را رعایت کنند.

وی لحاظ شدن ضرورت ایجاد امکانات تسهیلاتی برای آسایش شهروندان در حین اجرای پروژه ها در قرارداد پیمانکاران را یادآور شد و افزود: این اقدام می تواند از بروز هرگونه مشکلات ناشی از بهانه های هزینه ای از سوی پیمانکار پیشگیری کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.