شنبه، ۱۷ خرداد ۹۳ - ۰۳:۳۶

به گزارش خبرنگار مهر، طوفان 85 کیلومتری بعد از ظهر امروز جمعه 16 خردادماه بار دیگر به شبکه توزیع برق تهران خسارت وارد…

به گزارش خبرنگار مهر، طوفان 85 کیلومتری بعد از ظهر امروز جمعه 16 خردادماه بار دیگر به شبکه توزیع برق تهران خسارت وارد کرد تا مشترکان برق پایتخت نشین برای دومین بار متوالی در طول چند روز گذشته تاکنون شاهد خاموشی‌های پراکنده در سطح شهر باشند.

در سطح شهر تهران بیش از یکهزار و 200 فیدر برق وجود دارد که به دلیل وقوع توفان بعد از ظهر امروز بار دیگر تعدادی از فیدرهای برق از مدار بهره برداری خارج شده است.

شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ هفته جاری مهم ترین دلیل از خروج فیدرهای برق از مدار بهره برداری قطع و سقوط درختان عنوان کرده و اعلام کرده است: این موضوع منجر به خاموشی‌های پراکنده برق در سطح شهر تهران شده است.

پیگیری های خبرنگار مهر حاکی از آن است که به دنبال وقوع طوفان امروز بعد از ظهر برق برخی از مشترکان در مناطق جنوب تهران قطع شده است ضمن آنکه خاموشی های پراکنده در مناطق جنوب غربی و غرب پایتخت گزار شده است.

این در حالی است که شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ چهار شنبه هفته جاری اعلام کرده بود: نیروهای عملیاتی این شرکت ضمن آماده‌باش کامل، با تمام توان و به‌ طور شبانه‌روزی تامین برق مطمئن و پایدار برای شهروندان تهرانی را برعهده خواهند داشت.

از اینرو با توجه به گزارش سازمان هواشناسی کشور مبنی‌ بر ورود سامانه بارشی‌، وزش باد و طوفان شدید در روزهای آینده، همکاران شرکت با تلاش شبانه‌روزی برای رفع خاموشی و خدمت‌رسانی به مردم تهران آماده‌اند.

در اطلاعیه شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ تصریح شده است: این شرکت با تشکیل ستاد بحران متشکل از مدیر عامل، معاونت هماهنگی و معاونت بهره‌برداری و دیسپاچینگ، مدیران ستادی و اجرایی و همچنین مدیران مناطق 21گانه، آمادگی دارد نسبت به راهبری و مدیریت خاموشی‌ها اقدام کند و در این زمینه از توان 150 گروه عملیاتی برای تامین برق پایدار و رفع خاموشی‌های احتمالی استفاده خواهد کرد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.