سه شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۳

وزیر امور خارجه کشورمان پس از دریافت حکم خادمی امام رضا(ع) گفت: امروز بهترین روز زندگی من و روزی است که بیش از…

وزیر امور خارجه کشورمان پس از دریافت حکم خادمی امام رضا(ع) گفت: امروز بهترین روز زندگی من و روزی است که بیش از ۴۰ سال منتظرش بودم و خوشحالم که افتخار خدمت به زائران امام رضا(ع) نصیب من شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد جواد ظریف در حاشیه مراسم اهدای احکام خدام حرم مطهر رضوی، اظهار کرد: امروز بهترین روز زندگی من و روزی است که بیش از 40 سال  منتظرش بودم و خوشحالم که افتخار خدمت به زائران امام رضا(ع) نصیب من شده است.

وی افزود: امیدوارم این اتفاق مبارک شروع خوبی برای مذاکرات پیش رو باشد و آنچه به صلاح و خیر این کشور اسلامی و مردم ایران است از این مذاکرات حاصل شود، حقوق مردم حفظ شود و وضعیت معیشت مردم بهبود یابد.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: ان شاءالله با عنایت ائمه معصومین(ع) و حضرت رضا(ع) مشکلاتی که به ناروا و به دروغ بر مردم تحمیل کرده‌اند، رفع شود و امیدوارم با دعای خوبان و مردم با عزت و سربلندی کار را به پیش ببریم.

ظریف گفت: مهمترین مسئولیت هر خادم امام رضا(ع) خدمت به زائران این بارگاه ملکوتی است، بقیه مسئولیت‌ها کار موقتی و امتحانی برای ماست و خدمت در آستان حضرت رضا(ع) افتخار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.