سه شنبه، ۱۰ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۴

آی اسپورت: حمید استیلی که بعد از فعل و انفعالات رخ داده در باشگاه راه‌آهن، سرمربی و همه‌کاره این باشگاه شده است کم‌کم…

آی اسپورت: حمید استیلی که بعد از فعل و انفعالات رخ داده در باشگاه راه‌آهن، سرمربی و همه‌کاره این باشگاه شده است کم‌کم کادر فنی خود را تکمیل می‌کند. او برایاین کار نگاه ویژه‌ای به همبازی‌های سابقش در پرسپولیس و تیم ملی ۱۹۹۸ دارد.

به گزارش آی‌اسپورت، سرمربی راه‌آهن برای پست مربی دروازه‌بان‌ها در تیمش احمدرضا عابدزاده را در نظر گرفته و به این ترتیب شماره یک اسبق تیم ملی بعد از مدت‌ها دوری از نیمکت تیم‌های ایرانی دوباره به لیگ برتر بازمی‌گردد. عابدزاده آخرین بار در آمریکا به مربیگری دروازه‌بان‌ها اشتغال داشته و حالا قرار است تیم راه‌آهن را در لیگ چهاردهم همراهی کند. این در حالی است که بعد از جدایی حامد فلاح‌زاده هنوز دروازه‌بان‌های راه‌آهن مشخص نشده‌اند و شاید انتخاب دروازه‌بان‌های جدید نیز زیر نظر عقاب آسیا صورت بگیرد.

گذشته از عابدزاده، دیگر پرسپولیسی قدیمی در کادر فنی راه‌آهن کریم باقری است که به عنوان دستیار استیلی در این تیم فعالیت خواهد کرد. کریم فصل قبل در پرسپولیس دستیار علی دایی بود اما به دلیل پاره‌ای از اختلافات از این تیم جدا شد و حالا به همبازی‌های سابقش در اکباتان خواهد پیوست. حضور همزمان این سه نفر، وزن عجیبی به نیمکت راه‌آهن خواهد داد و فارغ از این‌که چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود، نگاه رسانه‌ها و تماشاگران را بیشتر از قبل به سمت راه‌آهن معطوف خواهد کرد.

قرار است علاوه بر عابدزاده و باقری، یک مربی خارجی نیز طی روزهای آتی به کادر فنی راه‌آهن اضافه شده و نقش تمرین‌دهنده را در تیم استیلی ایفا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.