چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۴۴

امير عابديني در مورد کميته فني پرسپوليس گفت: کميته فني کارش را انجام مي‌دهد و در زمينه آکادمي باشگاه تصميماتي گرفتيم و عبدي…

امير عابديني در مورد کميته فني پرسپوليس گفت: کميته فني کارش را انجام مي‌دهد و در زمينه آکادمي باشگاه تصميماتي گرفتيم و عبدي را به عنوان رئيس آکادمي انتخاب کرديم. آئين‌نامه‌اي نيز مصوب شده بود که طبق آن کارمان را انجام مي‌دهيم البته اين آئين‌نامه نياز به اصلاحاتي داشت که از هيات مديره خواستيم آن اصلاحات را اعمال کند. اگر اين اصلاحات انجام شود طبق آئين‌نامه جديد کارها را انجام مي‌دهيم وگرنه طبق همان آئين‌نامه کار مي‌کنيم.

به نقل از فارس، وي در مورد بستن پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات گفت: رحيمي از سوي هيات مديره و کميته فني اختيار کامل دارد تا تيم را با تعامل با علي دايي ببند. کميته فني در مورد تيم بزرگسالان کاري نکرده است و همه اختيارات را به رحيمي داده‌ايم.

عابديني در مورد اينکه عملکرد پرسپوليس را در فصل نقل و انتقالات چطور ارزيابي مي‌کند، گفت: در حال حاضر زود است که در اين مورد قضاوتي داشته باشم ضمن اينکه من تمام حرف‌هايي که زدم به عنوان شخصيت حقيقي است وگرنه در قالب شخصيت حقوقي‌ حميد استيلي بايد پاسخگوي رسانه‌ها باشد.

عابديني در مورد وضعيت باشگاه داماش گيلان، گفت: با خروج داماش از گيلان مخالفيم و ناظر قضايي نيز حکمي برايم زده تا به وضيعت داماش سامان بدهم. من قائم مقامي در باشگاه داماش دارم که به ايشان اختيارهاي لازم را خواهيم داد. حساب و کتاب بازيکنان را هم مشخص مي‌کنيم و به بازيکنان، سازمان ليگ، هيات فوتبال و باشگاه ميزان مطالبات را مشخص مي‌کنيم. اگر هم خريداري در داخل استان پيدا شد داماش را واگذار مي‌کنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.