چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۷:۰۳

امير عابديني درباره اينکه در جريان روند باشگاه پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات قرار دارد يا نه، گفت: نه در جريان يارگيري…

امير عابديني درباره اينکه در جريان روند باشگاه پرسپوليس در فصل نقل و انتقالات قرار دارد يا نه، گفت: نه در جريان يارگيري باشگاه هستم و نه اجازه مي‌دهند که ارتباطي در اين زمينه داشته باشم.

به گزارش تسنيم، وي ادامه داد: قرار بود رحيمي جلسه‌اي با اعضاي کميته فني برگزار کند اما اين کار را انجام نداد. اعضاي کميته فني 4 جلسه با هم داشتند که مديرعامل باشگاه پرسپوليس تنها يک‌بار در اين جلسات شرکت کرد. قرار بود در آيين نامه کميته فني اصلاحاتي صورت و اين اصلاحات در اختيار هيئت مديره باشگاه قرار گيرد که تاييد يا عدم تاييد آن مشخص شود تا به قول جعفر کاشاني پرسپوليس مثل باشگاه شود اما اين کار را هم انجام ندادند.

عضو کميته فني پرسپوليس تصريح کرد: رحيمي مدعي شده که اگر 25 ميليارد تومان پول به او دهند و همه افراد از باشگاه پرسپوليس بروند، به تنهايي اين تيم را قهرمان مي‌کند. او آکادمي را به حسين عبدي و فريدون معيني سپرد اما تکليف حوزه کاري آنها مشخص نکرد. در صورتي که شأن معيني بايد حفظ مي‌شد تا کارها بين او عبدي تداخل پيدا نکند.

عابديني با بيان اينکه «نمي‌دانم چه اتفاقاتي از طريق مديرعامل باشگاه در پرسپوليس مي‌افتد»، خاطرنشان کرد: با شرايطي که مي‌بينم، هيئت مديره پرسپوليس در حال منفعل شدن است و همانطور که ديديد حميد استيلي از هيئت مديره پرسپوليس کنار رفت.

وي در مورد اينکه چه اتفاقي افتاد که حميد استيلي مالکيت راه‌آهن را بر عهده گرفت، گفت: استيلي مالک راه آهن نشده است. چند نفر از دوستان استيلي، سرمايه‌گذاري انجام داده‌اند و به او گفتند که راه‌آهن را تحويل بگيرد.

عضو کميته فني پرسپوليس بار ديگر با انتقاد از روند فعاليت‌هاي باشگاه پرسپوليس عنوان کرد: چرا آقايان عرصه را براي افرادي چون حميد استيلي و يا امير عابديني در پرسپوليس تنگ و يا کاري مي‌کنند که فردي چون جعفر کاشاني دل‌زده شود؟ ما به دعوت سياسي و سليمي به پرسپوليس آمديم و آنها خواستند که به تيم کمک کنيم تا شأن باشگاه و برند پرسپوليس حفظ شود.

عابديني با بيان اينکه پرسپوليس دچار روزمرگي شده است، ادامه داد: همه چيز در باشگاه پرسپوليس تحت الشعاع تيم‌داري شده است و بعيد مي‌دانم رحيمي بتواند پرسپوليس را جمع و جور کند. با اين شرايط پرسپوليس را پُر از گرفتاري مي‌بينم و رحيمي با اين کارها نمي‌تواند تيم را جمع کند.

مديرعامل پيشين باشگاه داماش خاطرنشان کرد: حرفي که علي پروين در مورد کشک بودن کميته فني زد، ربطي به کميته فني نداشت. منظور پروين اين بود که نگاه افراد به کميته فني مثل کشک است. نظر رحيمي هم اين است که پرسپوليس تنها به سرمربي نياز دارد و او به تنهايي مي‌تواند تيم را اداره کند و نيازي هم به کميته فني نمي‌بيند. در پرسپوليس هيئت مديره و يا شخص ديگري مخالف کميته فني نيست و تنها رحيمي مخالف کميته فني است.

عضو کميته فني پرسپوليس تصريح کرد: براي اعضاي هيئت مديره احترام خاصي قائلم اما اين معما را بايد پاسخ دهند که چرا حميد استيلي بايد از هيئت مديره پرسپوليس برود؟ ما به احترام آقايان هيئت مديره منتظر هستيم تا فضا و شرايط براي ما مهيا باشد و اگر اين فضا را مهيا نکنند، ديگر نمي‌توانيم ادامه دهيم.

عابديني در خصوص جدايي بازيکناني چون محمد رضا خلعتبري تاکيد کرد: بايد ديد که با رفتن خلعتبري تيم دچار چه مشکلاتي مي‌شود. آيا قرار است در پرسپوليس هويت سازي کنيم يا هويت سوزي؟ برند پرسپوليس را نبايد به آتش بکشانند.

وي ادامه داد: آينده پرسوليس را با هيئت مديره را خوب مي‌بينم ولي با رحيمي خوب نمي‌بينم.

عضو کميته فني پرسپوليس درباره بحث تمديد قرارداد کارلوس کي‌روش گفت: بيش از اين گفته بودم که کار کي‌روش بايد تجزيه و تحليل شود. صعود ما به جام جهاني 4 بُعد داشت که يک بُعد آن به کي‌روش، يک بُعد به فدراسيون، يک بُعد به سرپرستي تيم يعني مهدي محمد نبي و بعد آخر به بازيکنان برمي‌گشت. فدراسيون فوتبال بايد کار کارشناسي را انجام دهد و سپس به فکر تمديد قرارداد کي‌روش باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.