سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۱۸

اعضاي کميته فني باشگاه پرسپوليس شب گذشته توسط هيئت مديره باشگاه انتخاب شدند و امير عابديني به عنوان يکي از اين اعضاست که…

اعضاي کميته فني باشگاه پرسپوليس شب گذشته توسط هيئت مديره باشگاه انتخاب شدند و امير عابديني به عنوان يکي از اين اعضاست که ظاهراً قرار است رئيس کميته فني هم باشد.

به نقل از فارس، وي در مورد اينکه آيا اين پست را قبول مي‌کند يا نه، گفت: پيش از اين رحيمي و استيلي با من صحبت کرده بودند و من هم به آنها قول دادم که کمک کنم. سليمي هم از اعضاي هيئت مديره باشگاه با من صحبت کرده بود. شايد انتخابم به عنوان رئيس کميته فني در همين راستا باشد. البته امروز از رحيمي وقت مي‌گيرم و پيش او خواهم رفت تا در مورد شرح وظايفم با او صحبت کنم و بدانم تعريف آنها از رئيس کميته فني چيست و چه توقعاتي دارند.

عابديني در مورد اينکه امکان کنار آمدن با علي دايي به عنوان رئيس فني پرسپوليس را دارد يا نه، گفت: علي دايي يکي از مربيان حرفه‌اي است و معني فوتبال حرفه‌اي را کاملاً‌ مي‌داند و به آن واقف است. راحت مي‌توان با علي دايي کنار آمد، من هم به کار دايي اعتقاد دارم، همانطور که هيئت مديره به کار علي دايي اعتقاد داشت و قراردادش را تمديد کرد بنابراين رابطه علي دايي با مجموعه پرسپوليس از اين پس خيلي گرم‌تر و صميمي‌تر خواهد شد. او مرا هم به عنوان پير فوتبال قبول دارد و ما در گذشته هم روابط خوبي داشتيم و اين مسائل مي‌تواند براي مجموعه پرسپوليس مفيدتر واقع شود.

عابديني در مورد اينکه زماني علي پروين گفته بود رئيس کميته فني يا همان مدير فني يعني کشک و تعبير او از اين مسئله چيست، گفت: اينکه گفته مي‌شود مدير فني يعني کشک را قبول ندارم؛ مدير فني مي‌تواند براي باشگاه بسيار کارآمد باشد و برنامه‌ريزي و سازماندهي براي تيم‌هاي زيرمجموعه باشگاه انجام دهد و کارهاي زيربنايي براي پرسپوليس در اين پست انجام دهد به خصوص اينکه شما فردي مثل حميد استيلي را در کنار خود داشته باشيد.

وي در مورد اينکه چقدر با قراردادهاي ميلياردي بازيکنان پرسپوليس کنار خواهد آمد و آيا از آنها تخفيف مي‌گيرد يا خير، گفت: من به عنوان امير عابديني سؤال شما را پاسخ مي‌دهم، اينکه پرسپوليس و استقلال نمي‌توانند تافته و جدابافته از فوتبال باشند اگر پرداخت‌هاي ميلياردي براي فوتبال مفيد و کارآمد است بنابراين پرسپوليس هم بايد از اين قانون پيروي کند اما اگر قرار است مبالغ ميلياردي شکسته شود اين شکسته شدن براي همه باشگاه‌هاست و بازيکنان هم وقتي با منطق و استدلال با آنها صحبت کنيم آنها نيز قانون را مي‌پذيرند و قانون‌مند عمل مي‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.